Align Digital Platform’dan Yenilikler

Align Technology, Align Digital Platform için Invisalign sistem yeniliklerini duyurdu. Invisalign sistemi yenilikleri içerisinde 3D kontroller için ClinCheck Live Update ve Invisalign Kişiselleştirilmiş Plan (IPP) bulunuyor.
Align Digital Platform’dan Yenilikler Align Digital Platform’dan Yenilikler
Align Digital Platform’dan Yenilikler

Align Technology, Align Digital Platform için Invisalign sistem yeniliklerini duyurdu. Özel yazılım, sistem ve hizmet kombinasyonundan oluşan Align Digital Platformu; doktorlar, laboratuvarlar, hastalar ve tüketiciler olmak üzere tüm kullanıcıları bir araya getiren ve birbirine bağlayan sorunsuz bir deneyim ve iş akışı sağlıyor. Duyurulan Invisalign sistemi yenilikleri içerisinde 3D kontroller için ClinCheck Live Update ve Invisalign Kişiselleştirilmiş Plan (IPP) bulunuyor. Doktorlara daha fazla esneklik, tedavi tercihlerinde tutarlılık, tedavi planlarına gerçek zamanlı erişim ve bu planda değişiklik yapma imkânı sağlayacak bu yenilikler, ortodonti ve restoratif diş hekimliği için dijital tedavi planlamasında devrim yaratacak. Tüm bu yenilikler, Invisalign tedavi planlama kalitesini, verimliliğini ve ölçeğini geliştirmek, daha iyi doktor-hasta katılımına ve tedavi sonuçlarına katkıda bulunmak üzere tasarlandı.

Align Technology, Ürün ve Pazarlama Yöneticisi, Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Raj Pudipeddi yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ClinCheck Live Update ve Invisalign Kişiselleştirilmiş Plan'ı sunma yolculuğumuz, binlerce kişinin yıllarını bir araya getirerek geliştirme, test etme ve öğrenme sürecini gerektirdi ve 12 milyondan fazla Invisalign vakasından edindiğimiz deneyim, veri ve öngörüler sayesinde mümkün oldu. Doktor müşterilerimizin tedavi planlama deneyimlerinin nasıl olması gerektiğini yeniden tasarlamak ve Invisalign tedavi planlarını daha verimli ve daha tutarlı bir şekilde oluşturmalarına, kişiselleştirmelerine ve değiştirmelerine yardımcı olmak için uzmanlıklarını ve deneyimlerini artırmak amacıyla inovasyonlarımızda yapay zekâ ve otomasyon kombinasyonunu kullanıyoruz. Eskiden birkaç gün süren işlemler bu sayede artık sadece birkaç dakika içinde gerçekleştirilebiliyor ve doktorlar ile hastaları için büyük bir verimlilik kazandırıyor.”

Align Technology Küresel Klinik Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Dr. Mitra Derakhshan ise şunları söyledi: “Invisalign eğitimi almış her doktorun farklı tercihleri olduğunu, her hastanın benzersiz olduğunu ve tedavi planlarının maloklüzyon tipi, hastanın yaşı ve istenen sonuç gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebildiğini biliyoruz. Bu nedenle doktorlar, ClinCheck planlarını planlamak, gözden geçirmek ve değiştirmek için zaman harcıyor ve harcanan zaman klinik büyümesiyle artıyor. IPP ve ClinCheck Live Update, 3D kontroller için oyunun kurallarını değiştiren inovasyonlardır. Bu inovasyonlar dijital tedavi planlamasında doktorların daha kişiselleştirilmiş ClinCheck tedavi planları elde etmelerine yardımcı olacak yeni bir seviyeyi temsil ediyor. Doktorlar, 3D kontrolleri kullanarak değişiklikleri gerçek zamanlı görüyor ve daha fazla verimlilik elde ediyor. Doktorların vizyonlarını hastalarla paylaşmalarına ve hastaları için en kaliteli klinik sonuçları elde etmelerini sağlayacak dijital teknoloji ve araçları kullanmalarına olanak tanıyor.”

Advertisement

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement