Üyelik ve Kullanım Şartları

Vestiyer Yayın Grubu Tic. Ltd. Şti. (bundan böyle “VYG” olarak anılacaktır), Vestiyer Akademi Eğitim ve Fuarcılık Tic. Ltd. Şti (bundan böyle “VESTA” olarak anılacaktır) ve bağlı kuruluşlara verdiği bilgilerin, adreslerin doğruluğundan müşteri sorumludur. 

Bir ürünün, yanlış veya hatalı verilen adres veya isim sebebiyle ulaştırılamaması veya yanlış adrese ulaştırılması hallerinde meydana gelen zarar müşteriye aittir ancak VYG & VESTA bu hatanın hiçbir zarara yol açmadan veya en az zararla telafi edilmesine çaba gösterir.

Etkinliklere kayıt olduktan sonra iptal taleplerinde, eğer etkinlik VYG & VESTA tarafından düzenleniyorsa, Vestiyer Yayın Grubu İptal ve İade/Kesinti Prosedürü geçerlidir. Başka firmalarca düzenlenen etkinliklerde ise, düzenleyici firmanın şartları geçerlidir.

Sitede yanlışlıkla düşük veya yüksek yazılan fiyatlardan VYG & VESTA sorumludur. Bu tür durumlar, müşteri lehine yorumlanır.

Döviz ile satılan ürünlerde anlık banka kurları kullanılmakta olup, bankalararası döviz kurlarındaki anlık değişkenlikler sebebiyle kredi kartınıza yansıyan tutarda farklılıklar olabilir.


Teslimat Şartları

Aksi belirtilmediği müddetçe, vyg.com.tr’den yapacağınız alışverişlerde kargo ücretleri, VYG & VESTA’ya aittir. Müşteriye ayrıca kargo ücreti uygulanmaz.

Kargolar, VYG & VESTA’nın anlaşmalı olduğu kargo şirket(ler)i aracılığıyla gönderilir.

Ürünler kargoda deforme olursa, VYG & VESTA yenisini gönderir. Eğer stokta yoksa veya tedarikçi firma yenisini temin edemiyorsa, müşterinin ödediği ücret iade edilir.

Müşteri, kargosunun özellikle kendi belirteceği bir kargo şirketi aracılığıyla gönderilmesini talep ederse, kargo, alıcı ödemeli olarak gönderilir ve kargo ücreti müşteri tarafından ödenir.


Gizlilik ve Güvenlik

VYG & VESTA’ya ait alışveriş portallarında yapacağınız ödemeler %100 güvenli bir şekilde, Denizbank e-ticaret altyapısı kullanılarak tahsil edilmektedir.

Hiçbir şekilde kredi kartı numaralarınız kaydedilmez. Ne VYG & VESTA çalışanları, ne de üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

dentiss.com web sitesinin güvenliği, 128 bit SSL sertifikasıyla Rapid SSL tarafından sağlanmaktadır.

VYG & VESTA, size ait eposta, telefon, teslimat adresi vb bilgileri, üçüncü şahıslar ile paylaşmaz. 

VYG & VESTA’ya ait web sitelerinde yayınlanan yazı, fotoğraf ve grafikler, üçüncü şahıslarca izinsiz kullanılamaz.


Eposta ve Kısa Mesaj Gönderimi

VYG & VESTA, dentiss.com üyelerinin eposta adreslerine, kendine veya üçüncü taraflara ait düzenli bilgilendirme epostaları, bültenler veya duyurular gönderebilir. 

Üye, dilediği zaman bu duyuru listesinden çıkma yetkisine sahiptir. Bunun için her bir duyurunun altına, üyenin gönderi listesinden çıkabilmesine imkan veren linkler eklenir.

VYG & VESTA, dentiss.com üyelerinin cep telefonlarına, zaman zaman duyurular gönderebilir. 

Üye, dilediği zaman bu duyuru listesinden çıkma yetkisine sahiptir. Bunun için her bir kısa mesajın (SMS) altına, üyenin gönderi listesinden çıkabilmesine imkan veren linkler eklenir.


dentiss.com web sitesine üye olmakla veya bir ürün satın almakla yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Burada belirtilmeyen hususlarda, Türk Ticaret Kanunu ve Tüketici Koruma Kanunu hükümleri geçerlidir.