Çocuklara Özel Disney Temalı Diş Fırçaları

Mickey Mouse, Frozen, Star Wars ve Cars gibi miniklerin ilgiyle takip ettiği Disney karakterleri diş fırçalarını süsleyerek, çocukların ağız sağlığına destek oluyor. Oral-B Vitality diş fırçaları, miniklerin dişlerini nazikçe temizlerken diş fırçalama alışkanlığını daha da keyifli hale getiriyor.
Çocuklara Özel Disney Temalı Diş Fırçaları Çocuklara Özel Disney Temalı Diş Fırçaları
Çocuklara Özel Disney Temalı Diş Fırçaları

P&G markası Oral-B’nin çocuklar için tasarladığı Vitality diş fırçası, miniklere özel hassas modu sayesinde dişleri nazikçe temizlerken yuvarlak fırça başlığı özelliğiyle de diş etleri üzerinde fark yaratıyor. Mickey Mouse, Frozen, Star Wars ve Cars gibi miniklerin ilgiyle takip ettiği Disney karakterler öne çıkarken sunulan yapışkanlar sayesinde çocuklar Oral-B Vitality diş fırçalarını kişiselleştirebiliyor. Oral-B Vitality diş fırçası, çocukların diş hekimlerinin tavsiye ettiği şekilde iki dakika boyunca fırçalamasını sağlayan dahili bir dakika ölçere sahip olması nedeniyle; hayat boyu sürecek iyi diş fırçalama alışkanlığı kazanmasına yardımcı oluyor. Şarj edilebilir pile sahip ürün, sekiz gün boyunca çalışabilmesini sağlıyor. Fırça, konumlanan yerlere kolayca uyum sağlayan şarj standı ile sunuluyor.

Biraz Sihirle Daha Uzun Fırçalama!

Oral-B'nin, çocuklarınızın dişlerini daha uzun fırçalamaları için sunduğu yöntem olan Disney Magic Timer Uygulamasında en sevdikleri Disney karakterleri yer alıyor ve on çocuktan dokuzu uygulama yardımı ile dişlerini daha uzun süre fırçalıyor. Oral-B Vitality ile Disney Magic Timer Uygulamasını akıllı cihazınıza indirerek karakterlerin harekete geçmesini sağlayabilirsiniz. Çocuklar Magic Timer Uygulamasıyla ne kadar sık dişlerini fırçalarsa o kadar fazla rozet ve ödül kazanabilirler, böylece sağlıklı ağız bakımı alışkanları teşvik edilir.

Advertisement

 

{reklam}

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement