Dental Lazerlere Dair Makaleler, Roots Dergisi’nde

Roots Dergisi’nin 32’nci sayısı, lazer destekli endodontik tedavilere odaklanan içeriği ile yayınlandı. VYG Dijital Dergi Kütüphanesi’nden okunabilecek dergide, vakaların yanı sıra haber, röportaj ve yeni ürün tanıtımları da var. Dergi, yayın tarihinden itibaren ilk bir ay ücretsiz okunabilir.
Dental Lazerlere Dair Makaleler, Roots Dergisi’nde Dental Lazerlere Dair Makaleler, Roots Dergisi’nde
Dental Lazerlere Dair Makaleler, Roots Dergisi’nde

Uluslararası bir dergi olan Roots, aynı zamanda Türkiye’nin tek endodonti dergisi. Öncü Dental’in katkıları ile okurlara sunulan derginin yeni sayısı çıktı. Roots Dergisi’nin 32’nci sayısı, dental lazerlere odaklanan bilimsel makaleleri, okurlarla buluşturuyor.

Dergide makalelerin yeni sıra endodonti alanındaki yeni teknolojiler de tanıtılıyor. Biruni Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Endodonti AD. Başkanı Doç. Dr. Tuna Kaplan ile gerçekleştirilen röportaj, güncel haberler ve etkinlik ajandası, dergide bulacaklarınızdan bazıları…

Yeni Sayıdan Vaka Raporları

Advertisement

  • Er:YAG lazer ve SWEEPS teknolojisi ile kırık alet yönetimi — bir vaka serisi
  •  Kompleks endodontik vakaların Er:YAG ve Er,Cr:YSGG lazerler ile yönetimi
  • Piston tekniği — kök kanal dolgusuna yeni bir yaklaşım
  • Hedef endodontik mikrocerrahi

Yıllık Abonelik 200 TL

Roots Dergisi’nin yeni sayıları, Vestiyer Yayın Grubu’nun vyg.com.tr adresindeki dijital kütüphanesine ekleniyor. Yıllık 200 TL olan tek bir abonelik ile Vestiyer Yayın Grubu’nun tüm yeni dergilerine ve 35 yıllık dergi arşivine dijital olarak ulaşılabiliyor. Detaylı bilgi için bu linki ziyaret edebilirsiniz. Dergi, yayın tarihinden itibaren ilk bir ay ücretsiz okunabilir.

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement