Diş Teknisyeni, Trafik Kazasında Kızını Kaybetti

Kongrelerdeki sunumları ve verdiği eğitimlerle tanınan Diş Teknisyeni Coşkun Kasapoğlu, trafik kazasında ailesiyle şarampole yuvarlandı. Yoğun bakımdan çıkan Coşkun Kasapoğlu ve eşi Zeynep Kasapoğlu’nun hayati tehlikesi bulunmuyor. Kasapoğlu ailesinin 11 yaşındaki kızları Bilge Kasapoğlu ise tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.
Diş Teknisyeni, Trafik Kazasında Kızını Kaybetti Diş Teknisyeni, Trafik Kazasında Kızını Kaybetti
Diş Teknisyeni, Trafik Kazasında Kızını Kaybetti

Deneyimli Diş Teknisyeni Coşkun Kasapoğlu, dental dünyanın yakından tanıdığı bir isim. Kongre ve sempozyumlarda sunumlar yapan, diş teknisyenliği alanında eğitimler veren Kasapoğlu, ailesiyle trafik kazası geçirdi. Coşkun Kasapoğlu, eşi Zeynep Kasapoğlu ve kızları Bilge Kasapoğlu’nun içinde bulunduğu otomobil, Söke’den Milas’a doğru seyir halindeyken kontrolden çıktı ve dereye uçtu.

Sağlık ekipleri tarafından hastaneye sevk edilen ailenin 11 yaşındaki kızları, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Coşkun Kasapoğlu’nun yoğun bakımdan çıktığı, eşi Zeynep Kasapoğlu’nun da hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

Vestiyer Yayın Grubu olarak, hayatını kaybeden küçük kızımıza Allah’tan rahmet, kederli aileye baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Advertisement

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement