DİŞSİAD Başkanı Erkan Uçar: Fuarımız, Daha Güçlü Olacak

17. İDEX- İstanbul Ağız- Diş Sağlığı, Cihaz ve Ekipmanları Fuarı’nda, 4 günde 200 milyon Dolar’ın üzerinde iş hacmi oluşturuldu. DİŞSİAD Başkanı Erkan Uçar, 2023 fuarı için organizatör değişikliğine gidildiğini duyurarak, “Fuarımız daha güçlü olacak, hep birlikte İDEX’in en iyi organizasyonlarından birisini gerçekleştireceğiz” dedi.
DİŞSİAD Başkanı Erkan Uçar: Fuarımız, Daha Güçlü Olacak DİŞSİAD Başkanı Erkan Uçar: Fuarımız, Daha Güçlü Olacak
DİŞSİAD Başkanı Erkan Uçar: Fuarımız, Daha Güçlü Olacak

Yerli ve yabancı 450'yi aşkın firmanın ürünlerini sergilediği 17. İDEX- İstanbul Ağız- Diş Sağlığı, Cihaz ve Ekipmanları Fuarı’nda, 4 günde 51.400 yurtiçi, 80’i aşkın ülkeden de 24.748 yurtdışı olmak üzere toplamda 76.148 ziyaret ile yeni bir rekor kırılarak 200 milyon Dolar’ın üzerinde iş hacmi oluştu. Bu yıl yeni bir vizyonla kurgulanan fuar, gerek katılımcılar gerekse de ziyaretçiler tarafından bugüne kadar ağız ve diş sağlığı sektörüne yönelik yapılmış en başarılı organizasyon olarak nitelendiriliyor. Fuar, sektörün 2022 ciro hedeflerinin tutturulmasına da büyük katkı sağladı.

Fuar, Yeni Organizatör ile Yoluna Devam Edecek

Diş Malzemeleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD) tarafından yapılan açıklamada, bu olumlu sonuçlar vesilesiyle fuara katkı sunan katılımcılara ve tüm paydaşlara teşekkür edildi. DİŞSİAD, 2023 yılında organizatör değişikliğine giderek 25-28 Mayıs 2023 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi'nde yapılacak yeni fuarın, DİŞSİAD Kongre ve Konferans Org. Ltd. Şti. ve Winnow Danışmanlık organizasyonunda gerçekleştirileceğini duyurdu.

Advertisement

Uçar: En İyi Fuarlardan Birini Gerçekleştireceğiz

İDEX- İstanbul Ağız- Diş Sağlığı, Cihaz ve Ekipmanları Fuarı’nı uzun yıllardır DİŞSİAD'ın düzenlediğini belirten DİŞSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Uçar, “Fuarımıza yabancı ve yerli heyetlerin ve sektör temsilcilerimizin güçlü katılımları olacak. Fuarımızı hep birlikte daha güçlü bir yapıya kavuşturacağız” diye konuştu.

Fuardan elde edilen gelirleri sektörün ve fuarın gelişimi için alım heyetleri düzenlenmesi, fuarın niteliğinin ve uluslararası bilinirliğinin artırılması için kullanacaklarını dile getiren Erkan Uçar, "İstanbul'da Dünya Ticaret Merkezi'nde 5 holde hep birlikte İDEX’in en iyi fuarlarından birisini gerçekleştireceğiz” dedi.

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement