DİŞSİAD Heyeti, IDS 2023 Basın Toplantısı’na Katıldı

Diş Malzemeleri Sanayici ve İşadamları Derneği (DİŞSİAD) yöneticileri, Alman Dental Endüstri Birliği’nin davetlisi olarak IDS 2023 Basın Toplantısı’na katıldı. Verimli geçen toplantıda, DİŞSİAD yönetimi, dental sektörü İstanbul’da ağırlayacak olan İDEX 2023 Fuarı hakkında da bilgiler paylaştı.
DİŞSİAD Heyeti, IDS 2023 Basın Toplantısı’na Katıldı DİŞSİAD Heyeti, IDS 2023 Basın Toplantısı’na Katıldı
DİŞSİAD Heyeti, IDS 2023 Basın Toplantısı’na Katıldı

International Dental Show (IDS), 2 yılda bir Köln'de gerçekleştiriliyor. Alman Dental Endüstri Birliği’nin (VDDI) ticari kuruluşu GFDI tarafından düzenlenen uluslararası fuar, bu yıl 14-18 Mart 2023 tarihlerinde, 60 ülkeden 1700 katılımcı firmaya ev sahipliği yapacak.

Bu sene 100’üncü yılını kutlayan IDS için 25 Ocak 2023’te, Avrupa Basın Konferansı düzenlendi. Diş Malzemeleri Sanayici ve İşadamları Derneği (DİŞSİAD) yöneticileri de VDDI davetlisi olarak IDS Basın Toplantısı’na katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Uçar, Genel Sekreter Erol Soydan ve Winnow CEO’su Alkan Usta’nın yer aldığı toplantıda, DİŞSİAD yönetimi VDDI Başkanı Mark Stephen Pace’e İDEX İstanbul Fuarı hakkında bilgiler verdi. Bölgesinin en büyük dental fuarı İDEX İstanbul 2023, 25-28 Mayıs’ta ziyaretçilerini İstanbul Fuar Merkezi’nde ağırlayacak.

Advertisement

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement