GREATIST için Yeni Tarih Açıklandı

Türkiye’nin en büyük bağımsız diş hekimliği kongresi GREATIST için yeni tarih açıklandı. Fuar Komitesi ve Bilimsel Kurul’un belirlediği yeni tarih, 13-15 Ekim 2023. Fuar ve kongre, 3 gün boyunca diş hekimleri, diş teknisyenleri ve dental asistanlar için bilimsel sunumlara ev sahipliği yapacak.
GREATIST için Yeni Tarih Açıklandı GREATIST için Yeni Tarih Açıklandı
GREATIST için Yeni Tarih Açıklandı

GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi ve Fuarı, Vestiyer Yayın Grubu (VYG), Diş Malzemeleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD) ve dünyanın en yaygın dental yayın ağı Dental Tribune International (DTI) işbirliği ile düzenleniyor. 19. Uluslararası GREATIST Kongresi ve Fuarı için Düzenleme Komitesi, tarih güncellemesi duyurdu. Her yıl, Ekim ayında diş hekimlerini ve dental dünyanın profesyonellerini İstanbul’da ağırlayan kongre ve fuar için tarih 13-15 Ekim 2023 olarak duyuruldu. Türkiye ve dünyanın dört bir yanından katılımcıları ağırlayan kongre, her yıl olduğu gibi İstanbul Şişli’deki Grand Cevahir Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

GREATIST için Yeni Tarih Açıklandı
Diş Hekimi Bülent Manav

Bilimsel Kurul ve Fuar Komitesi adına tarih değişikliğini duyuran Vestiyer Yayın Grubu (VYG) Yönetim Kurulu Başkanı, Diş Hekimi Bülent Manav, “Türkiye’nin en büyük bağımsız kongresini düzenlemekten, ülkemizden ve uluslararası katılımcıları ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bilimsel diş hekimliğine dair yenilikleri aktaracağımız bu seneki kongremiz ve fuarımızı, güçlü bir program oluşturmak için konuşmacılarımızın programlarını da değerlendirerek bir hafta öne çekme kararı aldık. Yeni tarihimiz 13-15 Ekim 2023 olacak. Üç gün boyunca ana kongre salonunda bilimsel program sürerken, farklı salonlarda kurslarımız ve sempozyumlarımız olacak” dedi.

Kongre Başkanımız, Dünya Çapında Bir Bilim İnsanı

Advertisement

Tekrar buluşmak için duydukları heyecanı dile getiren Diş Hekimi Bülent Manav, kongre içeriği hakkında da bilgi verdi: “Bu yıl kongremizin Bilimsel Kurul Başkanlığını, akademik kariyerini İsviçre Bern Üniversitesi’nde sürdüren Prof. Dr. Burak Yılmaz üstleniyor. Dünya çapında bir bilim insanı olan Prof. Dr. Burak Yılmaz, aldığı çeşitli araştırma ödülleri ile Türkiye’nin yetiştirdiği değerli bir diş hekimi. Bern Üniversitesi’nde Dijital Diş Teknolojileri Bölüm Başkanlığı gibi idari görevleri de bulunan Yılmaz, kongremize dijital diş hekimliğindeki yenilikleri taşıyacak. Bu yenilikçi konunun, diş hekimlerini de bizim kadar heyecanlandıracağını umuyoruz”.

Türkiye’nin En Konforlu Diş Hekimliği Fuarı, Artık Daha Güçlü

Fuar hakkında da yenilikleri aktaran VYG Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Manav, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı olarak gerçekleştirilen GREATIST, Türkiye’nin en konforlu diş hekimliği fuarlarından biri. Beş yıldızlı otel konforunda düzenlenen fuarımız, çayların kahvelerin içildiği sıcak atmosferi ile diş hekimlerini hem arkadaşları ile hem de üreticiler ile bir araya getiren değerli bir buluşma. Bu yıl, fuar alanı için katılımcı firmalarımızın organizasyonunu, ilk kez DİŞSİAD Kongre ve Konferans Org. Ltd. Şti. yürütecek. Bu değişikliğin, fuarımıza güç katmasını diliyor, hekimlerimizi ve firmalarımızı GREATIST’e bekliyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement