İDEX Fuarı’nda Organizatör Değişti

İki yıl aranın ardından rekor katılımcı ile gerçekleştirilen İDEX Ağız – Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı’nda organizatör değişti. Yeni tarihi 25–28 Mayıs 2023 olarak açıklanan fuarı, İstanbul Fuar Merkezi’nde DİŞSİAD Kongre ve Konferans Org. Ltd. Şti. organize edecek.
İDEX Fuarı’nda Organizatör Değişti İDEX Fuarı’nda Organizatör Değişti
İDEX Fuarı’nda Organizatör Değişti

İDEX 2022 – 17. Uluslararası İstanbul Ağız- Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı rekor ziyaretçi katılımı ile 26-29 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti. Dünyanın dört bir yanından ziyaretçi ağırlayan İDEX İstanbul’a 24 bin 748’i yabancı, toplam 76 bin 148 alıcı geldi.

Konusunda dünyanın 3’üncü büyük fuarı İDEX Ağız – Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı, önümüzdeki yıl 18’inci kez İstanbul Fuar Merkezi’nde katılımcı firmalar ile dental sektörü buluşturacak. Fuar, DİŞSİAD Kongre ve Konferans Org. Ltd. Şti. tarafından organize edilecek.

Kırk bin metrekare alanda, 3 binin üzerinde markanın katılımıyla gerçekleşmesi beklenen fuar, eş zamanlı düzenlenecek olan konferans ve kurslar ile ağız ve diş sağlığı sektörüne canlılık kazandıracak.

Advertisement

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement