İngiltere’de Diş Hekimliği Hakkındaki Sunuma Davetlisiniz

İngiltere’de kariyer ve yeni bir hayat kurmak için izlenmesi gerekenler yollar, diş hekimleri tarafından en çok araştırılan konulardan biri. GREATIST 2023 Kongresi kapsamında gerçekleştirilecek toplantı ile diş hekimleri, sorularını uzman isimlere yöneltme fırsatı yakalayacak. Ücretsiz düzenlenecek sunum için, sınırlı kontenjan nedeniyle kayıt zorunluluğu bulunuyor.
İngiltere’de Diş Hekimliği Hakkındaki Sunuma Davetlisiniz İngiltere’de Diş Hekimliği Hakkındaki Sunuma Davetlisiniz
İngiltere’de Diş Hekimliği Hakkındaki Sunuma Davetlisiniz

19. GREATIST Kongre ve Fuarı, 13-15 Ekim 2023 tarihlerinde, İstanbul Şişli’deki Grand Cevahir Kongre Merkezi’nde konuklarını ağırlayacak. Üç gün sürecek bilimsel kongre, sempozyum ve kurs programları, zengin içeriği ile daha iyi bir diş hekimliği için düzenleniyor.

Kongre çatısı altında, “Diş Hekimi Olarak İngiltere’de Çalışmak ve Yaşamak için Seçenekler”’in masaya yatırılacağı özel bir toplantı gerçekleştirilecek. Kongrenin ikinci günü olan 14 Ekim 2023 Cumartesi günü saat 14:30-16:30’da yapılacak sunuma, diş hekimlerinin yanı sıra diş hekimliği 4. ve 5. sınıf öğrencileri de davetli.

Merak Ettiklerinizi Uzmanlara Sorun

Advertisement

Vestiyer Grup’tan Dt. Bülent Manav, Knightsbridge Academy’den Dr. Hakan Yıldırım ve College of Medicine & Dentistry’den Joe Ackah’ın bilgiler aktaracağı toplantıda, diş hekimliği kariyerini İngiltere’ye taşımak isteyenler sorularına yanıtlar alacak.

Yasal altyapı, çalışmak için gerekli şartlar, diş hekimlerinin ne kadar kazandığı, çalışmak için uygun vize tipleri, denklik alma süreçleri, İngiltere'de yaşama şartları ve maliyetlerin aktarılacağı sunum, soru-cevap bölümü ile son bulacak.

Katılım Ücretsiz, Kayıt Zorunlu

Grand Cevahir Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek toplantıya, diş hekimleri ile 4. ve 5. sınıf öğrencileri ücretsiz olarak katılabilir. Kontenjan sınırı bulunan etkinliğe katılım için kayıt zorunlu. Yerinizi, bu linkteki formu doldurarak ayırtabilirsiniz. Yüz yüze gerçekleşecek toplantı, online olarak yayınlanmayacak.

Tarih ve Saat: 14 Ekim 2023 Cumartesi, 14:30 – 16:30

Yer                : 19. GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi “Safir Salonu”

Adres            : Grand Cevahir Kongre Merkezi, Darülaceze Cd. No:5, 34382 Şişli/İstanbul

 

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement