Kongre ile Küçük Bir Tatil Sizleri Bekliyor

GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi ve Fuarı, dünyaca tanınmış 30’dan fazla konuşmacıyı, katılımcılar ile buluşturacak. Ekim ayında gerçekleşecek olan kongre, konaklamalı kongre paketleri ile İstanbul’da küçük bir tatil vadediyor.
Kongre ile Küçük Bir Tatil Sizleri Bekliyor Kongre ile Küçük Bir Tatil Sizleri Bekliyor
Kongre ile Küçük Bir Tatil Sizleri Bekliyor

18. GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi ve Fuarı, 21-23 Ekim 2022 tarihlerinde diş hekimlerini ve dental sektörü İstanbul’da Grand Cevahir Kongre Merkezi’nde ağırlayacak. Kongrede katılımcılar, diş hekimliğine dair en yeni bilimsel gelişmeleri ve son teknolojileri takip etme fırsatı bulacak.

GREATIST Kongre ve Fuarı için avantajlı katılım sağlayan GREATIST Fulpaket, 180 Euro’dan sunuluyor. Fulpaket, bir kurs katılımı, yıl boyunca Vestiyer Yayın Grubu’nun tüm dergilerine e-abonelik imkanı, yardımcı personeller için bir asistan eğitimi hakkı ile Cuma ve Cumartesi günlerinde açık büfe öğle yemeğini kapsıyor. Kongrenin gerçekleşeceği otelde konaklamak isteyenler ise 5 yıldızlı konaklama seçeneklerinden yararlanabiliyor.

Beş Yıldızlı Konaklama Paketleri

Advertisement

Kongrenin düzenlendiği 5 yıldızlı Grand Cevahir Kongre Oteli, Şişli’de merkezi bir lokasyonda. Oldukça konforlu olan otel, spor salonu, sauna, hamam ve yüzme havuzu gibi imkanlara sahip.

Single Konaklamalı Fulpaket, 340 EuroKongre ile Küçük Bir Tatil Sizleri Bekliyor

Kongre otelinde 2 gece, tek kişilik odada kahvaltı dahil konaklama sağlayan bu pakette, 180 Euro’luk fulpakette olan tüm imkanlar var. Ayrıca otelin spor salonu ve kapalı havuzundan da yararlanılabiliyor. Kongreden arta kalan zamanda küçük bir tatil hiç fena olmaz. Paketi buradan inceleyip satın alabilirsiniz.

Refakatçim Var Paketi, 420 Euro

Kongre otelinde 2 gece, çift kişilik odada refakatçiyle kahvaltı dahil konaklama fırsatı sağlayan bu pakette, 180 Euro’luk fulpakette olan tüm imkanlar var. Bu paket, refakatçisi, diş hekimi olmayan katılımcılar için. Refakatçi, kongre programına katılamıyor. Paketi buradan inceleyip satın alabilirsiniz.

Meslektaşınla Gel Paketi, 495 Euro

Bu paketle, çift kişilik odada 2 diş hekimi, 2 gece kahvaltı dahil konaklayabilir. Böylece her hekim ayrı bir kongre paketine sahip oluyor ve beraber indirimli konaklayabiliyor. Öğle yemeği, kurs katılımı vb. maddeler, her iki katılımcı hekim için de ayrı ayrı geçerlidir. Paketi buradan inceleyip satın alabilirsiniz. Sonbaharda İstanbul’a davetlisiniz!

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement