Sağlık Çalışanlarına Özel İndirim

Türkiye Sigorta, gece gündüz demeden çalışan fedakâr sağlık çalışanlarını unutmadı. Dünya Sağlık Haftası ile birlikte Fizyoterapistler Günü, Sağlık Teknisyen ve Teknikerleri Günü ile Ebeler Haftası’nın da Nisan ayına denk gelmesi vesilesiyle Türkiye Sigorta, sağlık çalışanlarına özel yüzde 15 indirim kampanyası başlattı.
Sağlık Çalışanlarına Özel İndirim Sağlık Çalışanlarına Özel İndirim
Sağlık Çalışanlarına Özel İndirim

Özveriyle, fedakârca ve yılmadan çalışarak toplumun sağlığını koruyan kahraman sağlık çalışanları, Nisan ayı boyunca Türkiye Sigorta’nın kendilerine özel tanımladığı kampanya ile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan (TSS) yüzde 15 indirimli yararlanabilecek.

Dünya’da, 7-14 Nisan Sağlık Haftası, 8 Nisan Fizyoterapistler Günü, 11 Nisan Sağlık Teknisyen ve Teknikerleri Günü, 21-28 Nisan da Ebeler Haftası olarak kutlanıyor. Hayatın her alanında paydaşlarının yanında olmaya ve hayata değer katmaya devam eden Türkiye’nin öncü sigorta şirketi Türkiye Sigorta da bu önemli ayda sağlık çalışanlarını unutmadı, sağlıklarını güvence altına almak adına özel bir indirim kampanyası hazırladı.

Kampanya dahilinde sağlık çalışanları, Nisan ayı boyunca Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda yüzde 15 indirimden yararlanabilecekler. İndirim kapsamındaki TSS ile yatarak ve ayakta tedavi teminatlarının yanı sıra check-up hizmetinden diş muayene paketine kadar birçok ücretsiz ek hizmeti kullanabilecek olan sağlık çalışanları, Türkiye Sigorta acenteleri veya anlaşmalı banka şubeleri ile iletişime geçerek ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilecek ve ürünleri satın alabilecekler.

Advertisement

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement