Sağlık Turizminde Dev İş Birliği

Liv Hospital, Demir Sağlık ile güçlerini birleştirdi. Liv Hospital artık yurt dışından gelen misafirlerini, Demir Sağlık tarafından geliştirilen ‘Sağlık Turizmi Güvence Sigortası’ ile teminat altına alacak. Yurtdışında gelen hastalara bu poliçe ile diş, göz, saç ekimi, cerrahi, kalp ve damar cerrahisi olmak üzere 5 farklı plan dahilinde hizmet verilecek.
Sağlık Turizminde Dev İş Birliği Sağlık Turizminde Dev İş Birliği
Sağlık Turizminde Dev İş Birliği

Liv Hospital ve Demir Sağlık ve Hayat Sigorta Türkiye’de bir ilke daha imza atarak, ‘Sağlık Turizmi Güvence Sigortası’nı sağlık turizmi müşterilerinin kullanımına sundu. Bu yeni iş birliği kapsamında, Liv Hospital’a sağlık turizmi amaçlı gelen hastaların geçireceği operasyon sonrası oluşabilecek tıbbi literatürde tanımlı komplikasyonların tedavisi için gerekli masraflar karşılanacak.

Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti, Demir Sağlık, ‘Sağlık Turizmi Güvence Sigortası’ kapsamında Liv Hospital’ın Türkiye’ye gelen yabancı hastalarını ameliyat sonrası oluşabilecek komplikasyon güvencesi verdiğine dikkat çekti. Meri İstiroti, “Yurtdışında ülkemize ameliyat için gelen hastalara özellikle diş, göz, saç ekimi, cerrahi (Ortopedi, jinekoloji, genel cerrahi, estetik cerrahi, KBB, Çocuk Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi), kalp ve damar cerrahisi olmak üzere 5 farklı plan dahilinde hizmet verecek bu poliçe, sektörde bir ilk olma özelliğini taşıyor. Aslında hastalarımıza verdiğimiz hizmete olan tam güvenimizin de bir göstergesidir” dedi.

Poliçe kapsamında yatarak tedavinin yanı sıra uçak bileti ve konaklama masrafları teminatı da sunuluyor. Kullanıcılarına 6 aylık süre boyunca kapsamlı bir güvence sağlayan poliçe, fiyat avantajı ile de satın alma kolaylığına sahip. Ayrıca bu poliçe ile sigortalılar kendi ülkesinde müdahale teminatı, refakatçi teminatından faydalanma fırsatı elde ederken, Demir Sağlık seyahat sağlık sigortası ile de güvence altına alınacak.

Advertisement

Türkiye’deki ilk ‘Sağlık Turizmi Güvence Sigortası’

Gerçekleştirdikleri iş birliği ile ilgili konuşan Demir Sağlık ve Hayat Sigorta CEO’su Viktor Hodara, “Sektörde sağlık sigortalarında önemli bir yere sahip güçlü bir oyuncuyuz. Bu güçle ve Türkiye’nin çok önemli bir sağlık turizmi ülkesi haline geldiği gerçeğinden yola çıkarak, ‘Sağlık Turizmi Güvence Sigortası’nı kullanıma sunduk ve böylece Türkiye’de bir ilke daha imza atmış olduk. Bu poliçe, ülkemize sağlık turizmi amaçlı gelen hastaların geçireceği operasyon sonrası oluşabilecek komplikasyonlara karşı güvence sunmasının yanı sıra sigortalılarımıza kendi ülkesinde müdahale teminatı, refakatçi teminatı ve seyahat sigortası imkanı da sağlıyor. Acentelerimiz ve https://healthtourism.demirsaglik.com.tr/ online satış sayfamız üzerinden dünyanın her yerindeki müşterilerimiz bu ürüne kolayca ulaşarak hemen satın alıp kullanmaya başlayabiliyor. Bizim için çok önemli olan bu ürünün uzun yıllardır birlikte çalıştığımız kurumlardan biri olan sağlık dünyasının değerli markası Liv Hospital ile yaptığımız bu iş birliği ile geniş kitlelere sunulacak olmasını son derece önemsiyoruz” dedi.

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement