Türkiye’nin İlk Yerli Işın Dolgu Cihazı VEGA ile Tanışın!

Dentac’ın yeni ürünü VEGA, Türkiye’nin ilk yerli ışın dolgu cihazı olma özelliği taşıyor. TÜBİTAK iş birliğiyle geliştirilen VEGA’nın, yapılacak ihracat çalışmalarıyla sektöründe dünya çapında önemli bir yere sahip olması hedefleniyor.

Öncü Dental, Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış geniş bir bayi ağı ve uzman kadrosuyla hizmet veriyor. Şirket, 2018 yılında oluşturduğu Dentac markasıyla global pazarda da etkin bir konumda. Dentac’ın yeni ürünü VEGA, IDEX Fuarı’nda diş hekimleri ve dental sektör ile buluştu. VEGA, Türkiye’de diş hekimliği alanındaki yerlileşme hedeflerine güçlü bir destek sağlayan inovatif bir cihaz. Ürün, Türk mühendislik ve teknoloji gücünü uluslararası alanda da başarıyla temsil ediyor ve Türkiye'nin ilk yerli ışın dolgu cihazı olma özelliği taşıyor.

Tamamen yerli tasarım ve üretim olan bu dental cihaz, TÜBİTAK iş birliğiyle gerçekleştirildi. Ürün, Türk diş hekimlerine ve sektörüne küresel düzeyde bir rekabet avantajı sağlayacak şekilde tasarlandı. VEGA'nın ihracat faaliyetleriyle dünya çapında önemli bir yere sahip olması hedefleniyor.

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement