Uluslararası GREATIST Fuarı Pandemi Sonrası Dental Sektöre Yön Verdi

Yeni ürünler hakkında bilgi edinmek, kampanyalardan yararlanmak, kliniğini yenilemek isteyen diş hekimleri ve firma temsilcileri, pandeminin ardından ilk kez düzenlenen 18. GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Cihaz ve Ekipmanları Fuarı’nda buluştu.
Uluslararası GREATIST Fuarı Pandemi Sonrası Dental Sektöre Yön Verdi Uluslararası GREATIST Fuarı Pandemi Sonrası Dental Sektöre Yön Verdi
Uluslararası GREATIST Fuarı Pandemi Sonrası Dental Sektöre Yön Verdi

Kongre katılımcıları da dahil olmak üzere, 3 bin 156 katılımcının ağırlandığı 18. GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Cihaz ve Ekipmanları Fuarı, 21-23 Ekim 2022 tarihlerinde İstanbul Grand Cevahir Kongre Merkezi'nde pandemi sonrası ilk kez sektörle buluştu.

Yeni Klinik Açacaklar GREATIST’teydi

2650 metrekare alanda 70’e yakın firmayı sektör mensupları ile üç gün boyunca buluşturan fuarda yüzlerce marka, binlerce ürün sergilendi.

Advertisement

Katılımcı diş hekimleri, implanttan ünite, otoklavdan el aletlerine her şeyi en yeni teknoloji ile fuarda bulabildiler. 9 firmadan yüzlerce çeşit el aleti, bir çok markadan 14 farklı otoklav, 12 farklı ünit modeli, farklı implant markaları, yeni teknolojiler renkli fuar alanında diş hekimlerine sunuldu. Yeni klinik açacaklar tüm detayları firma temsilcilerinden sıcak sohbet eşliğinde öğrendiler. Kliniklerini yenilemek isteyenler için 3 farklı mimarlık şirketi de sektöre desteklerini sundular.

En Konforlu Fuar Yine GREATIST

GREATIST fuar konseptinin, diğer tüm fuarlardan farklı olması yıllardan beri bilinmekte. Bu yıl da ziyaretçilere ve stand sahibi firmalara premium bir ortamda alışveriş imkanı sunan fuar alanında gün boyu ücretsiz kahve ve çay servisi devam ederken tüm ziyaretçilere atıştırmalıklarla zenginleştirilmiş kahve molası ikramları sunuldu.

Diş hekimleri binlerce metrekare alanda, yorgunluktan bitap düşüp koşturmak yerine bir yandan çayını kahvesini yudumlarken, bir yandan da firma temsilcileri ile sohbet ederek alış verişlerini yaptılar.

Yurt Dışından Yoğun İlgi

ABD’den Birleşik Arap Emirlikleri’ne Moğolistan’dan İngiltere’ye kadar bir çok ülkeden katılan hekim ve sektör temsilcisinin katılımı, GREATIST’in İstanbul’u dental dünyanın buluşma noktalarından biri yapmak hedefine emin adımlarla ilerlediğini gösterdi.

Perakende Satış Gününe Katılan Kazançlı Çıktı

GREATIST Diş Hekimliği Fuarı, 23 Ekim Pazar akşamı saat 19:00’a kadar açıktı. Pazar günü fuar alanındaki firmalar, cazip kampanyalar, indirimler ve uygun ödeme şartlarıyla ziyaretçilerin karşısındaydı.

2023’te yeni çalışmaların yapılacağı GREATIST 2023’ün tarihi 20-23 Ekim 2023 olarak şimdiden açıklandı.

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement