Vestiyer Yayın Grubu Dergileri Artık Her Yerde Yanınızda

Vestiyer Yayın Grubu (VYG), 30 yılı aşan dergicilik tecrübesini yeni mecralara taşıyarak dijital yayıncılığın konforunu okurlarıyla buluşturuyor. Beş farklı yayın, e-dergi formatıyla artık bulunduğunuz her yerde yanınızda olacak. E-dergi’ye geçişin en büyük avantajı ise okurların 10 yıllık dergi arşivine ulaşabiliyor olması.
Vestiyer Yayın Grubu Dergileri  Artık Her Yerde Yanınızda Vestiyer Yayın Grubu Dergileri  Artık Her Yerde Yanınızda
Vestiyer Yayın Grubu Dergileri Artık Her Yerde Yanınızda

Dişhekimliği Dergisi, Dental Tribune Gazetesi, Roots Dergisi, Implants Dergisi, Cosmetic Dentistry Dergisi’ni diş hekimleri ve dental sektör ile buluşturan Vestiyer Yayın Grubu’nda, e-dergi dönemi başladı. Dijital dergiler ile okurlar, tatilde, yolculukta ya da evlerindeyken, istedikleri zaman dergilerini okuyabilecekler. VYG'nin İdeal Online ile yapmış olduğu iş birliği neticesinde bütün dergilere İdeal Online e-arşivinden ulaşılabiliyor. Böylece hem yıl boyunca çıkan yeni sayılardan hem de 10 yıllık dergi arşivinden yararlanılabiliyor. Endodontiden periodontolojiye yüzlerce bilimsel makale, mesleğini bir adım öteye taşımak isteyen diş hekimleri için harika bir kaynak olacak.

Kategorisinde İlk, 31 Yıllık Kesintisiz Yayıncılıkta Tek

Vestiyer Yayın Grubu, diş hekimlerine özel dergileri ile Türkiye’de bu kategoride yayıncılık yapan ilk ve 31 yıldır aralıksız dergiler sunan tek grup olma özelliği taşıyor. Dergilerde bilimsel makaleler, röportajlar ve güncel haberler dolu dolu bir içerik var. Dergi paketi geçtiğimiz yıl 450 TL’den sunulurken e-dergi’nin avantajı ile artık 150 TL’den yıl boyunca abone olmak mümkün. Dergilerin hiçbirinin aylık olmadığını, farklı periyotlarla yayınlandığını da belirtmekte yarar var. GREATİST 2020 Kongre paketi olanlar ise tüm dergilerden ücretsiz yararlanabiliyor. Abone değilseniz, bilgi almak ve üye olmak için 0212 481 02 20 numaralı telefondan Abone İlişkileri Departmanı'na ulaşabilir veya buradan aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Advertisement

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement