Aktif Dış Ticaret’ten geleneksel yıl sonu toplantısı

1993 yılından bu yana müşterilerinin karşısına pek çok yenilikle çıkan Aktif Dış Ticaret, geleneksel hale gelen yıl sonu toplantısında tüm çalışanlarıyla yeniden bir araya geldi. 18-19 Aralık 2010 tarihlerinde Şile Değirmen Otel’de düzenlenen toplantıda, 2010 yılının genel değerlendirmesi yapılırken, 2011 yılı içinde belirlenen hedefler tüm çalışanlarla paylaşıldı.
Aktif Dış Ticaret’ten geleneksel yıl sonu toplantısı Aktif Dış Ticaret’ten geleneksel yıl sonu toplantısı
Aktif Dış Ticaret’ten geleneksel yıl sonu toplantısı

1993 yılından bu yana müşterilerinin karşısına pek çok yenilikle çıkan Aktif Dış Ticaret, geleneksel hale gelen yıl sonu toplantısında tüm çalışanlarıyla yeniden bir araya geldi.


 


18-19 Aralık 2010 tarihlerinde Şile Değirmen Otel’de düzenlenen toplantıda, 2010 yılının genel değerlendirmesi yapılırken, 2011 yılı içinde belirlenen hedefler tüm çalışanlarla paylaşıldı. 2010 yılı satış ekibinin performansı, 2011 yılı için satış ekibinden beklentiler, gerçekleştirilen fuar ve kongre katılımları, reklam ve halkla ilişkiler çalışmalarının değerlendirildiği toplantı tüm çalışanların katıldığı eğlenceli akşam yemeği ile sona erdi.


 


Kuruluşundan bu güne kadar radyoloji aksesuarları konusunda medikal sektöre hizmet veren Aktif Dış Ticaret, 2003 yılından beri protez kullanıcılarına yönelik Protefix ürünlerini başarılı bir şekilde Türkiye pazarına sunuyor. 2005 yılından bu yana da x-ray ışınlarından korunmak için giyilmesi gereken kurşun önlüklerinde üretimini gerçekleştiren firma, buna ek olarak 2007’den itibaren de diş hekimliğine hitap eden dental frezleri ile Almanya, Avusturya, İsviçre gibi ülkelerde hizmet veren Oridima markasının Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement