Botoks ve Dermal Dolgu Artık İstanbul’da!

Diş hekimliği sektörünün yayıncılık ve mezuniyet sonrası eğitim adresi VESTA, yoğun ilgi gören Botoks ve Dermal Dolgu Eğitimi’ni İstanbul’a taşıyor. Bugüne kadar çok kez Londra’da düzenlenen eğitimler artık İstanbul’da yapılacak.
Botoks ve Dermal Dolgu Artık İstanbul’da! Botoks ve Dermal Dolgu Artık İstanbul’da!
Botoks ve Dermal Dolgu Artık İstanbul’da!

Konularında uzman isimlerden Dr. David Taylor ve Lady Lisa Moore tarafından verilecek eğitimlerin tarihi 25-27 Ekim. Temel ve ileri seviyelerde olmak üzere dört sertifika programı dâhilinde hazırlanan eğitim teorik ve pratik aşamalardan oluşuyor.

Eğitim esnasında Botulinum Toksin Temel Eğitimi kapsamında glabella, alın, gözler, göz altı ve burun çevresi bölgeleri üzerine çalışılacak. İleri seviyede ise daha kompleks konular, alt-yüz bölgesi ve boyun, oral-fasiyal endikasyonlar ve tedavileri bulunuyor.
 
Dermal Dolgu Temel ve İleri Eğitimleri çerçevesinde de teorik ve pratik kurslara yer verilecek. Nasolabial bölge, dudaklar, ağız köşeleri, yanaklar, çene hattı ve glabella endikasyonları kısımları bu kapsamda incelenecek.

Eğitimde teorik kısımlar tüm katılımcılara toplu halde verilecek; ancak uygulama kısmı gruplar halinde olacak. 7-9 kişilik gruplar gönüllü hastalar üzerinde uygulama yapacak. Eğitim esnasında Türkçe’ye çeviri yapılacak.

Advertisement

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement