Dental İstanbul, 7-8 Aralık 2013’te

Diş hekimliği sektörünün her yıl düzenlenen üç büyük kongresi arasında yer alan Dental İstanbul Kongre ve Fuarı’nın bu yıl 7-8 Aralık tarihlerinde yapılacağı geçtiğimiz günlerde resmen ilan edildi. Duyuruda, her sene Ekim ayında düzenlenen kongrenin, DİŞSİAD’ın organize edeceği “İstanbul İmplant Fuarı” nedeniyle bu yıl Aralık ayına ertelendiği ve bu süreçte VYG’nin implant fuarına kesintisiz destek vereceği açıklandı.
Dental İstanbul, 7-8 Aralık 2013’te Dental İstanbul, 7-8 Aralık 2013’te
Dental İstanbul, 7-8 Aralık 2013’te

Camianın yayıncılık, eğitim ve organizasyon anlamında lider konumunda bulunan Vestiyer Yayın Grubu; 7-8 Aralık günlerinde gerçekleştireceği Dental İstanbul 2013 Kongresi için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

İstanbul Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezi’nde organize edilecek Dental İstanbul Kongresi, Ekim ayı yerine bu yıl Aralık ayında gerçekleştirilecek. Tarihin ertelenme nedeninin; DİŞSİAD tarafından 25-27 Ekim’de CNR EXPO Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek “İstanbul İmplant Fuarı” için Vestiyer Yayın Grubu ile DİŞSİAD arasındaki centilmenlik mutabakatı olduğu ifade ediliyor.
 
Karşılıklı İşbirliği Protokolü ile Tam Destek

DİŞSİAD ile CNR Fuarcılık’ın ortaklaşa hayata geçirdiği İstanbul İmplant Fuarı’nın tanıtım çalışmalarını yürütmek ve bilimsel etkinlikleri organize etmek üzere Vestiyer Yayın Grubu yetkilendirildi.

Advertisement

Vestiyer Yayın Grubu ve CNR Fuarcılık, bu doğrultuda bir işbirliği protokolü imzaladı. VYG, sektörde kanıtladığı başarısını bir yandan DİŞSİAD’ın organizasyonuna verdiği tam destekle bir yandan da hazırlıklarını sürdürdüğü Dental İstanbul Kongresi ile sürdürüyor.

İmplant İstanbul Kongresi: “Bilim Sahnede”

Üç tam gün boyunca sürecek fuar esnasında VYG, “Bilim Sahnede” sloganıyla “İmplant İstanbul Kongresi” gerçekleştirecek. Hazırlanan bilimsel programda “İmplantoloji Estetik ile Buluşuyor” çatısında bilimsel sunumlar, uygulamalı ve teorik kurslar ile implantolojiye dair a’dan z’ye her unsur ve farklı bakış açıları ele alınacak.

3 bin metrekare üzerine kurulu fuar alanın ortasında dizayn edilecek kongre merkezinde katılımcı hekimler diş hekimliği implantolojisi teori ve pratiğinde gelinen son noktayı, güncel gelişmeleri ve implantolojinin yol haritasını öğrenme imkânı yakalayacak.

Fulpaket Abonesi Diş Hekimleri, bu yıl iki kongreye birden katılıyor

Diş hekimleri için sektörün her alanında hizmet veren Vestiyer Yayın Grubu, diş hekimliği bilimi için yine büyük bir fırsat sunuyor. VYG dergilerine ‘Fulpaket’ abonesi olan hekimler hem 7-8 Aralık’taki Dental İstanbul 2013 Kongresi’ne hem de 25-27 Ekim’deki İmplant İstanbul Kongresi’ne ücretsiz olarak katılabiliyor.

Bir yıl boyunca süren ‘Fulpaket’ aboneliği, periyotlar halinde yayınlanan şu dergileri içeriyor: Dişhekimliği Dergisi, Türk Dişhekimliği Dergisi, Dental Tribune, Estetik & İmplant, Roots, Dental Labor. Vestiyer Yayın Grubu’na abonelik kaydını yaptıran diş hekimleri, bu iki kongreye davetiyelerini anında kazanabilecek ve tüm imkanlardan faydalanabilecek.

Bu konuda daha geniş bilgi almak için 0212 481 02 20 no’lu telefondan Vestiyer Yayın Grubu’yla irtibat kurulabilir.

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement