Diş Hekimleri, Doktorlar ve Eczacılar Tenis Turnuvasında Buluşuyor

TED’in 34. Doktorlar-Diş Hekimleri ve Eczacılar Tenis Turnuvası 03-10 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek. Kayıtların kapanmasına kısa süre kaldı. Finale kalan oyuncular Türk Milli Takımı’nı temsil etme hakkını kazanacak.
Diş Hekimleri, Doktorlar ve Eczacılar Tenis Turnuvasında Buluşuyor Diş Hekimleri, Doktorlar ve Eczacılar Tenis Turnuvasında Buluşuyor
Diş Hekimleri, Doktorlar ve Eczacılar Tenis Turnuvasında Buluşuyor
Tenis, Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü (TED) tarafından düzenlenen “Doktorlar-Diş Hekimleri ve Eczacılar Tenis Turnuvası” etkinliği bu yıl 34. Kez gerçekleştirilecek. 3 Haziran günü başlayacak olan turnuvanın kokteyl ve kupa töreni 10 Haziran 2017, Cumartesi günü yapılacak.

Turnuvaya kayıt için son tarih 01 Haziran 2017.


Diş hekimleri ve eczacılar için kategorisi tek kadınlar ve tek erkekler olan turnuvada doktorlar için açık tek kadınlar, açık tek erkekler, 40+ tek erkekler, 50+ tek erkekler, 60+ tek erkekler, çift erkekler ve karışık çiftler kategorisi bulunuyor.


Maçlar 3 set üzerinden karar puanı ve son set süper t-break kuralları ile oynanacak olup hafta sonu saat 09.00, hafta içi ise 17.00’de başlayacaktır.


Doktorlar kategorisinde finale kalan oyuncular Balkan Şampiyonası’nda Türk Milli Takımı’nı temsil etme hakkını kazanacak.


Katılmak isteyenler ayrıntılı bilgi ve kayıt için TED Spor Kulübü’nü 0212 262 90 80 numaralı telefondan arayabilir ya da
[email protected] adresine e posta yazabilirler.

Haber: Elif Taman (VYG)

Diş Hekimleri, Doktorlar ve Eczacılar Tenis Turnuvasında Buluşuyor

Advertisement

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement