Dişhekimi ölü bulundu

Tokat’ta yalnız yaşayan bir diş hekimi, evinde ölmüş halde bulundu. Edinilen bilgiye göre, Gaziosmanpaşa Bulvarı Akdeğirmen Mahallesi Eren Apartmanı’nda ikamet eden Diş Hekimi Selahattin Kocabay’dan (50) bir süredir haber alamayan yakınları, polise başvurdu. Kocabay’ın bulunduğu ikametin kapısının açılmaması üzerine şüphelenen ekipler, eve balkondan itfaiye yardımı ile girmeyi denedi.
Dişhekimi ölü bulundu Dişhekimi ölü bulundu
Dişhekimi ölü bulundu

Tokat’ta yalnız yaşayan bir diş hekimi, evinde ölmüş halde bulundu. Edinilen bilgiye göre, Gaziosmanpaşa Bulvarı Akdeğirmen Mahallesi Eren Apartmanı’nda ikamet eden Diş Hekimi Selahattin Kocabay’dan (50) bir süredir haber alamayan yakınları, polise başvurdu. Kocabay’ın bulunduğu ikametin kapısının açılmaması üzerine şüphelenen ekipler, eve balkondan itfaiye yardımı ile girmeyi denedi. Apartmanın ikinci katındaki balkon kapısından içeri giren itfaiye erleri, Kocabay’ın yerde yatan cansız bedeni ile karşılaştı. Meslektaşları ve yakınlarını üzüntüye boğan olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


 


Erzurum Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1985 yılında mezun olan ve 23 yıldır diş hekimliği yapan Kocabay’ın bir süre psikolojik tedavi gördüğü iddia edildi.

 

İHA

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement