DrVesta YouTube Kanalı Yayında

Otuz yılı aşkın süredir diş hekimlerine yönelik yayıncılık yapan Vestiyer Yayın Grubu, bu alandaki tecrübesini yeni bir platforma, YouTube.com/DrVesta kanalına taşıyor. Kanalın ilk 1000 abonesi arasından yapılacak çekiliş ile 10 diş hekimi, 650 TL değerindeki VYG Ful Paket hediyesi kazanacak.
DrVesta YouTube Kanalı Yayında DrVesta YouTube Kanalı Yayında
DrVesta YouTube Kanalı Yayında
1989’dan bu yana diş hekimliği biliminin ve sektörünün hizmetinde olan Vestiyer Yayın Grubu (VYG), yepyeni bir mecrayı daha mesleğin hizmetine sunuyor. Otuz yılı aşkın süredir diş hekimlerine yönelik yayıncılık yapan, kendi alanında pek çok ilke imza atan VYG, bu alandaki tecrübesini yeni bir platforma, YouTube.com/DrVesta kanalına taşıyor.

DrVesta YouTube Kanalı YayındaVESTA Eğitim Direktörü Dr. Mustafa Bekerecioğlu’nun tanışma videosu ile yayına başlayan YouTube.com/DrVesta, ilk haftada 400’ün üzerinde aboneye ulaştı. Mezuniyet sonrası eğitimler, dergiler, kongre ve sempozyumlar ile diş hekimlerinin mesleki gelişimine katkı sunan Vestiyer Yayın Grubu, yepyeni bir mecrada yeniliklerin izini süren diş hekimleri, teknisyenler ve dental asistanların buluşma noktası olacak. Dr. Mustafa Bekerecioğlu’nun Prof. Dr. Hakkı Tanyeri hocamızla yaptığı müthiş keyifli sohbet çok yakında #DrVestaYouTube’da…

 
İlk 1000 Abone Arasına Girin, GREATIST Kongre Paketi Hediyemiz Olsun
 
YouTube kanalının içeriğinde eğitici videolar, değerli hocalar ile röportajlar, yeni teknik ve tedaviler ile pek çok sürpriz olacak. İlk 1000 abone arasından yapılacak çekiliş ile 10 diş hekimi, 650 TL değerindeki VYG Ful Paket hediyesi kazanacak. Bu paket ile GREATIST 2020 Kongresi’ne katılım ve Vestiyer Yayın Grubu dergilerinden yıl boyunca yararlanmak mümkün. YouTube.com/DrVesta kanalını takip edin, paylaşın, hediyeleri ve yenilikleri kaçırmayın.
Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement