DTI güncellenen sitesini tanıttı

Dental Tribune International (DTI) web üzerindeki varlığını genişletiyor. DTI’nin ileri düzey eğitimler için önemli bir platformu olarak gösterilen ve dünya genelinde online olarak hizmt verecek yenileştirilmiş internet sitesi ve DT Study Club, Almanya Köln’deki IDS Fuarı’nın hemen öncesinde gerçekleştirilen DTI 5. Yayıncılar Toplantısı’nda katılımcılara tanıtıldı. Açık ve anlaşılır tasarımıyla öne çıkan www.dental-tribune.com, her şeyi bir bakışta ve tek sayfada İngilizce olarak sunabiliyor.
DTI güncellenen sitesini tanıttı DTI güncellenen sitesini tanıttı
DTI güncellenen sitesini tanıttı

Dental Tribune International (DTI) web üzerindeki varlığını genişletiyor. DTI’nin ileri düzey eğitimler için önemli bir platformu olarak gösterilen ve dünya genelinde online olarak hizmt verecek yenileştirilmiş internet sitesi ve DT Study Club, Almanya Köln’deki IDS Fuarı’nın hemen öncesinde gerçekleştirilen DTI 5. Yayıncılar Toplantısı’nda katılımcılara tanıtıldı. Açık ve anlaşılır tasarımıyla öne çıkan www.dental-tribune.com, her şeyi bir bakışta ve tek sayfada İngilizce olarak sunabiliyor. Ayrıca sitenin farklı dillerde 25’ten fazla yerel sürümü çok yakında hazır olacak.


 


Günümüzde internet ortamında dişhekimliğiyle ilgili çok sayıda web sitesi bulunduğunu, ancak bunların büyük çoğunluğunun yerel hedef grupların adreslenmiş veya daha spesifik konularda odaklanmış siteler olduğunu belirten DTI – DTA Yönetim Kurulu Başkanı Torsten Oemus, “Web sitemiz dünyanın her yerinden dental profesyonellere kaynak olabilecek dişhekimliği bilimindeki güncel tartışma konularını, politikaları ve sanayide yaşanan gelişmeleri anında sayfasına taşıyacak konsepte sahip olacak şekilde hazırlandı. Ayrıca sitemizde videolar, bloglar ve forumlar ile ürünler ve etkinlikler için yararlı arama motorları bulunuyor” dedi.


 


Genel merkezi Almanya Leipzing olmak üzere New York ve Hong Kong’da ofisleri bulunan yayın grubunun şu anda 90’dan fazla ülkede lisanslı yayınevi ve dünya çapında bir ağı bulunuyor. Bu yıl Fransa ve Hindistan’da iki yeni şube kurulacak. DTI yayınlarının yerel sayıları şu anda Almanya, İngiltere, İtalya, Rusya, Çin, Japonya ve ABD gibi pazarlarda mevcut.


 


Mart ayında online C.E. festivali ile birlikte lanse edilen DT Study Club, dünyanın çeşitli ülkelerinden dental profesyonellerin erişebilecekleri online ileri eğitim plantformu olarak tasarlandı. Uluslararası tanınmış uzmanlardan oluşan bir panel ve akredite C.E. eğitim kursları bir araya getirilirken katılımcılardan gelen sorulara yanıtlar veriliyor. Bir kursun kaçırılması durumunda ise, arşiv işlevi yoluyla söz konusu eğitime erişmek mümkün olabiliyor. Ayrıca web sitesi, ürün incelemelerinin görsel-işitsel biçimini kullanarak tartışma için çeşitli forumlar sağlıyor. Ücretsiz olarak üye olunabilecek DT Study Club ile ilgili daha fazla bilgi edinebilmek için www.dtstudyclub.com adresi ziyaret edilebilir.


 

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement