Dünya Çapında Konuşmacılar, GREATIST 2022’de Olacak

GREATIST Kongre ve Fuarı, 2 yıl aradan sonra zengin bir bilimsel programla kapılarını açacak. Dünya çapında konuşmacıların sahnede olacağı kongrede bu yıl ilk kez 10’u aşkın VESTA Akademi eğitimi, dental asistan ve teknisyen kursları olacak. KOSGEB destekli fuarın ise 5 binin üzerinde misafire ev sahipliği yapması bekleniyor.
Dünya Çapında Konuşmacılar, GREATIST 2022’de Olacak Dünya Çapında Konuşmacılar, GREATIST 2022’de Olacak
Dünya Çapında Konuşmacılar, GREATIST 2022’de Olacak

18. GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi ve Fuarı, 2 yıl aradan sonra zengin bir bilimsel programla, 21-23 Ekim 2022 tarihlerinde diş hekimlerini ve dental sektörü İstanbul’da Grand Cevahir Kongre Merkezi’nde ağırlayacak.

Kongrenin Başkanlığını Chicago Illinois Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji AD. Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tolga F. Tözüm üstleniyor. Ülkemizin gururu bilim insanlarından Prof. Dr. Tözüm, birçok bilimsel araştırma ödülüne layık görüldü, bilimsel faaliyetleri nedeniyle dergi kapaklarında yer aldı. Prof. Dr. Tözüm, ekibiyle birlikte yeni bir dental implant tedavi yöntemi olan Diş İmplantı Fideleme Tekniği’ni 2018’de dünya literatürüne kazandırmıştı.

Hazırlıkları özenle yapılan kongre, güçlü bir bilimsel programa sahip. Dünya çapında konuşmacıların sahnede olacağı etkinlikte, endodonti alanındaki çalışmaları ile tanınan Dr. Ralf Schlichting, İngiltere’nin önde gelen endodontistlerinden Prof. Dr. James Prichard, oklüzyon hakkındaki kitabı ile bilinen Prof. Dr. Ziad Al-Ani gibi değerli isimler sunum yapacak.

Advertisement

Periodontolojinin önemli isimlerinden Dr. Egon Euwe oditoryumda yapacağı sunumun yanı sıra kurs da verecek. Birlikte konferanslar veren Doç. Dr. Jin J Vaghela ve Prof. Dr. Ali Chohan da kompozitlerle ilgili sunumlarıyla diş hekimlerine yenilikleri aktaracak. Bu isimler, kongrede sunum yapacak değerli hocalardan sadece birkaçı. Konfirmasyonlar tamamlandıkça, program greatist.pro sitesinde en güncel haliyle yayınlanıyor. Programı internet sitesinden görmek mümkün.

Katılımcılar için 10’dan Fazla VESTA Kursu Hazırlandı

Dünya Çapında Konuşmacılar, GREATIST 2022’de OlacakGREATIST, diş hekimliğine dair bilimsel gelişmeleri takip etmek için istikrarlı bir organizasyon olmasının yanı sıra yenilikleri de bünyesine katan önemli bir bilimsel şölen. Bu yıl kongre, Türkiye’nin mezuniyet sonrası diş hekimliği eğitimlerinin öncüsü VESTA Akademi’nin kurslarıyla iddiasını daha üste taşıyor. Kongre ile eş zamanlı düzenlenecek olan VESTA kurslarında, Prof. Dr. Esra Uzer Çelik, Prof. Dr. Aslan Gökbuket, Prof. Dr. Hanefi Kurt, Prof. Dr. Muzaffer Ateş, Doç. Dr. Nilsun Bağış ve Dt. Mustafa Bekerecioğlu, Dr. Haşmet Gökdeniz, Dr. Egon Euwe ve Dr. Andi Dragus gibi değerli eğitmenlerin yer alacağı 10’dan fazla kurs programı sunulacak.

Ayrıca Sağlık Bakanlığı onaylı Kızılay Kursu, yardımcı personel ve diş teknisyeni kursları da programda yer alıyor. Kursların tamamı ücretli olarak, kongreyle eş zamanlı, Grand Cevahir Kongre Merkezi’nde yapılacak.

Dental Asistan Kursunun Konusu Belli Oldu

GREATIST, diş hekimleri için olduğu kadar teknisyenler ve yardımcı personeller için de önemli bir gelişim fırsatı sağlıyor. Kongre kapsamında Önceki yıllarda gerçekleştirilen Yardımcı Personel Sempozyumu, yoğun istek üzerine bu yıl kurs formatında ve uygulamalı olarak düzenlenecek.

Yarım gün olarak planlanan bu eğitim VESTA Akademi tarafından, 23 Ekim 2022 Pazar günü gerçekleştirilecek. Dental asistan eğitimlerinde deneyimli bir isim olan Diş Hekimi Mustafa Bekerecioğlu, “Diş Hekimi Yardımcıları için Klinikte, Yeşil, Sarı, Kırmızı Bölge Sorumlulukları” başlıklı bir kurs verecek. Kurs ücreti 500 TL olan bu eğitime şimdiden kayıt olmak mümkün.

Yerinizi Ayırtabilirsiniz

Daha önce kayıt yaptıranlar, kongre katılım haklarını bu yıl kullanabiliyor. Avantajlı Erken Kayıt Paketi, birçok armağan ile 180 Euro’dan sunuluyor. Bu pakete birçok hediye dahil. 

  • Üç gün boyunca kongre katılımı,
  • VESTA Kursu veya firma kurslarından birine katılım hakkı (VESTA Kursları ücretli düzenleniyor),
  • Vestiyer Yayın Grubu e-dergilerine yıllık abonelik,
  • Cuma ve cumartesi günleri, açık büfe öğle yemeği,
  • Ayrıca kayıt olan hekimin bir asistanı veya bir teknisyeni, kendileri için düzenlenen kursa ücretsiz katılabiliyor.

Daha sade bir paket tercih edenler, yemek ve kurs hediyeleri olmadan, yıllık e-dergi hediyesi ve kongre katılımı için 100 Euro’dan kayıt olabilir.

Konaklamalı paketler ise yukarıda sayılı tüm hakların yanı sıra 5 yıldızlı Grand Cevahir Kongre Oteli’nde Cuma ve Cumartesi gecesi konaklamayı kapsıyor.

  • Single Konaklamalı Paket 340 Euro,
  • Diş hekimi olmayan refakatçi ile konaklanabilen Refakatçili Paket 420 Euro,
  • İki diş hekiminin 2 ayrı kongre paketine sahip olmasını ve indirimli konaklamasını sağlayan Meslektaşınla Gel Paketi 495 Euro’dan sunuluyor.

Kayıt olmak isteyenler kongre paketlerini buradan inceleyebilir veya Vestiyer Yayın Grubu’na 0212 481 02 20 numaralı telefondan ulaşabilirler.

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement