GREATIST 2019’a Rekor İlgi: Bin Kişilik Salonda Yer Kalmadı

İstanbul’u dünyada diş hekimliği açısından da önemli bir marka şehir yapma hedefiyle düzenlenen GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongre ve Fuarı, her yıl artan başarı grafiğini bu yıl daha üst bir seviyeye taşıdı. Zengin içeriği içeriği ile büyük beğeni toplayan kongrede, bazı sunumlarda 1013 kişilik oditoryum salonunda oturacak yer bulamayan katılımcılar, sunumu ayakta izlemek zorunda kaldı.
GREATIST 2019’a Rekor İlgi: Bin Kişilik Salonda Yer Kalmadı GREATIST 2019’a Rekor İlgi: Bin Kişilik Salonda Yer Kalmadı
GREATIST 2019’a Rekor İlgi: Bin Kişilik Salonda Yer Kalmadı
GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongre ve Fuarı, 25-27 Ekim 2019 tarihlerinde Grand Cevahir Kongre Oteli’nde 17. kez kapılarını açtı. Dünyada yaklaşık 30 ülkeden katılımcı ağırlayan etkinlik, Vestiyer Yayın Grubu (VYG), Diş Malzemeleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD) ve dünyanın en yaygın dental yayın ağı Dental Tribune International (DTI) işbirliği ile düzenleniyor.
 
Diş hekimlerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için yıl boyunca titiz bir çalışma gerçekleştiren kongre hazırlık komitesi, kongre katılımcılarından tam not aldı. Kongre programı oluşturmak için konuşmacılarla yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen görüşmeler, hazırlık aşamasının en önemli kısmını oluşturuyordu. Bir yanda özenle kongre programı hazırlanırken diğer tarafta kongre katılımcılarının yıl boyunca kayıtları gerçekleştirildi. Fuar alanındaki firmaların ve firma kurslarının organizasyonu için de titiz bir çalışma yürütüldü.
 
Diş Hekimliği Bilimi Her Yıl Gelişiyor
 
Diş hekimleri, kongrelere bildiklerini değil yenilikleri öğrenmeye gidiyor. Bu anlamda GREATIST Kongresi’nde, diş hekimliği bilimindeki son gelişmeler, en yeni teknolojiler, kongre programı ve kurslar ile aktarılırken, fuar alanı da yeni teknolojileri deneme imkanı verdi.
 
Diş hekimi biliminin en saygın konuşmacılarını kongre katılımcıları ile buluşturan GREATIST, 1013 koltuk kapasiteli oditoryum salonunun bütünüyle dolduğu sunumlara ev sahipliği yaptı. Ayakta izlenen sunumlar, yoğun ilgi nedeniyle ikişer kez düzenlenen kurslar ile diş hekimliği bilimi için güzel bir hafta sonu yaşandı.

 

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement