Hande Erçel, Bembeyaz Gülüşler İçin Kamera Karşısına Geçti

Signal, White Now serisi için gülüşüyle ilham veren ünlü oyuncu Hande Erçel’le iş birliğine imza attı. Erçel, “Güven dolu bir gülüş ve bu gülüşün yaşattığı pozitif etki benim vazgeçilmezim” diyor.
Hande Erçel, Bembeyaz Gülüşler İçin Kamera Karşısına Geçti Hande Erçel, Bembeyaz Gülüşler İçin Kamera Karşısına Geçti
Hande Erçel, Bembeyaz Gülüşler İçin Kamera Karşısına Geçti

Signal, “Anında bembeyaz gülüşler” sloganıyla yayınlayacağı White Now serisi reklam kampanyası için Hande Erçel’le bir araya geldi. Anında üç kata kadar bembeyaz dişler sunan White Now serisi reklam filmi çekimi için kamera karşısına geçen başarılı oyuncu, özgüvenli bembeyaz gülüşü ile ilham verecek. Erçel’in herkesi özgüvenli gülüşe davet edeceği reklam filminin setinde, eğlenceli ve bol gülüşlü sahneler yaşandı.

Signal White Now serisinin yeni reklam filmi setinde görüntülenen başarılı oyuncu Hande Erçel, Signal ile birlikte olmaktan çok mutlu olduğunu belirterek; “Bembeyaz ve içten bir gülüşün hayatımıza pozitif etkilerini hatırlatmak için Signal’le bir araya geldik. Bir kadının en önemli güzellik sırrı, özgüvenli gülüşü. Güven dolu bir gülüş ve bu gülüşün yaşattığı pozitif etki benim vazgeçilmezim. Signal ile bu birlikteliğimiz umarım gülüşün güzel etkilerini hatırlatır ve bembeyaz, içten gülüşleri hep birlikte çoğaltırız” dedi.

Haber: Elvan Genç (VYG)

Advertisement

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement