İDEX Fuarı’nda 150 Milyon Dolarlık Ticaret Hacmi Hedefleniyor

Bini aşkın markanın son teknoloji ürünlerini tanıtacağı İDEX Fuarı, 9 – 12 Nisan 2020 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Dünyanın 80 ülkesinden 30 bin ziyaretçinin katılması beklenen bu dev organizasyonun 150 milyon doların üzerinde bir ticaret hacmi yaratması hedefleniyor.
İDEX Fuarı’nda 150 Milyon Dolarlık Ticaret Hacmi Hedefleniyor İDEX Fuarı’nda 150 Milyon Dolarlık Ticaret Hacmi Hedefleniyor
İDEX Fuarı’nda 150 Milyon Dolarlık Ticaret Hacmi Hedefleniyor
Türkiye’nin ağız ve diş sağlığı alanında bölgenin en büyük uluslararası fuarlarından biri olan İDEX – Uluslararası İstanbul Ağız – Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı, 9 – 12 Nisan 2020 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde 17’nci kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD) iş birliği ile düzenlenen fuar, bölgenin en büyük uluslararası fuarı olma niteliğini taşıyor. Fuarı Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Asya, Rusya ve BDT ülkeleri, Uzakdoğu, Kuzey ve Güney Amerika ile Okyanusya ülkelerinden 30 bin sektör profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Global Ticarete 150 Milyon Dolarlık Katkı Sağlanacak

Brezilya, Kore, Çin, Pakistan ve Tayvan’ın milli katılım göstereceği fuara Rusya, Almanya, İtalya, İngiltere, Avusturya, Macaristan, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve ABD’den firmalar katılacak. Fuarda ayrıca 14 ülkeden 1.000’i aşkın markanın ürünleri görücüye çıkarılacak. 35.000 metrekarelik alanda ortodontiden implanta, görüntüleme cihazlarından dental ekipmanlara, dental cement ve cad/cam’a kadar dental
sektörünün son teknoloji ürünlerinin tanıtılacağı fuar, aynı zamanda 80 ülkeden profesyonel alıcıya da ev
sahipliği yapacak. Fuarda dünyanın dört bir yanından gelecek olan profesyonel alıcıların 150 milyon doların üzerinde bir ticaret hacmi yaratması hedefleniyor.
 
Seminer ve Çalıştaylarda Sektör Masaya Yatırılacak
Advertisement

Uluslararası katılımcı firmalar ve sektör profesyonellerinin yoğun ilgi duyduğu fuar kapsamında ayrıca, sektöre yönelik gelişmelerin paylaşılacağı uluslararası sempozyum ve çalıştaylar da düzenlenecek. Alanında uzman uluslararası konuşmacıların katılacağı etkinliklerde diş hekimleri, diş teknisyenleri ve sektör temsilcileri bir araya gelerek, diş hekimliği endüstrisine yönelik yenilikleri tartışacak ve sektörün geleceğine ilişkin görüşlerini paylaşacaklar.

 

 
Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement