İlkay Diş Deposu Fındıkzade’deki yeni yerine taşındı

Türk dental sektörün deneyimli firmalarından İlkay Diş Deposu, bir süre önce satın aldığı yeni yerinin açılışı 24 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirdi. Fındıkzade Millet Caddesi, Cumhuriyet Apartmanı, No:41’deki yeni adresinde faaliyetlerine devam edecek olan İlkay Diş Deposu, daha önce yine Millet Caddesi, Şair Mehmet Emin Sokak, Samanyolu Apt. No:2/2 adresinde bulunuyordu. Üç kattan meydana gelen firmanın yeni yeri toplam 450 metrekare alana sahip.
İlkay Diş Deposu Fındıkzade’deki yeni yerine taşındı İlkay Diş Deposu Fındıkzade’deki yeni yerine taşındı
İlkay Diş Deposu Fındıkzade’deki yeni yerine taşındı

Türk dental sektörün deneyimli firmalarından İlkay Diş Deposu, bir süre önce satın aldığı yeni yerinin açılışı 24 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirdi. Fındıkzade Millet Caddesi, Cumhuriyet Apartmanı, No:41’deki yeni adresinde faaliyetlerine devam edecek olan İlkay Diş Deposu, daha önce yine Millet Caddesi, Şair Mehmet Emin Sokak, Samanyolu Apt. No:2/2 adresinde bulunuyordu. Üç kattan meydana gelen firmanın yeni yeri toplam 450 metrekare alana sahip. Artan ihtiyaçlar ve yer sıkıntısından dolayı geçtiğimiz Ocak ayında taşınma kararı aldıklarını söyleyen İlkay Diş Deposu’nun sahibi Zeki Akbaş yaşanan süreçle ilgili olarak şunları söyledi:


 


“Firma olarak yaklaşık 25 yıldır dental sektör içinde faaliyet gösteriyoruz. Eski yerimiz üç sokak ötede bulunuyordu. Ufak olduğundan ihtiyaçlarımızı karşılamaz duruma gelmişti. Bu sebeple böyle bir yatırım gerçekleştirmeyi uygun bulduk. Ocak ayında taşınmaya karar verdik. İmkanlarımız elverdiği için kısa süre içinde yeri satın aldık. Ancak içinin inşaatı uzun sürdü. Yaklaşık iki hafta önce taşınma işlemini tamamladık. Açılışımızı da bugün yapıyoruz. Dünyanın sayılı dokuz markasının Türkiye distribütörlüğünü yapıyoruz. Hedefimiz dünyadaki en son teknolojileri uygun fiyatla dişhekimlerimizle buluşturabilmektir. Bunu sağladığımız anda hem müşteri potansiyelimiz artacak hem de İlkay Diş Deposu sektörünün vazgeçilmez firmalarından bir haline gelecektir. Hedefimiz 3,5-4 milyon dolar olan yıllık ciromuzu 2010’a kadar 5 milyon dolara çıkarmaktır. Bunun için gerekli çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni yerimiz de bu çalışmalarımızın en önemli halkasını oluşturuyor”.   

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement