İmplanta Dair Her Şey Bu Fuarda

Diş Malzemeleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD), CNR Fuarcılık işbirliğiyle, 25-27 Ekim tarihlerinde yeni ve büyük bir organizasyona imza atacak. Vestiyer Yayın Grubu’nun da desteklediği fuarla eşzamanlı olarak bir de kongre düzenleniyor.
İmplanta Dair Her Şey Bu Fuarda İmplanta Dair Her Şey Bu Fuarda
İmplanta Dair Her Şey Bu Fuarda

“İstanbul İmplant Fuarı 2013” ve “İmplant İstanbul Kongresi” şemsiyeleri altında diş hekimliği sektörünü bir araya getirecek organizasyonlarda dental implantolojiye dair birçok konu konuşulacak.

Gözü ‘İmplant’ta Olanlara

Fuar, Türkiye’nin en seçkin ticari platformlarından CNR EXPO Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek ve 3 bin m2 alan üzerine kurulacak.

Advertisement

Türkiye’den ve yurt dışından implant alanında faaliyet gösteren firmaların ürünlerini ve yeni teknolojilerini sergileyecekleri fuar alanına ülke ve dünya genelinden yaklaşık 3 bin ziyaretçi bekleniyor.

Yenilikleri Burada Takip Edeceksiniz

Sektörde yer alan yerli-yabancı firmalar, üç gün boyunca implant uygulamaya başlamak isteyen, hâlihazırda uygulayan ve gelişmelerden haberdar olmak isteyen tüm katılımcıları ağırlayacak.

Küresel anlamda gelişen implant teknolojilerine uyum sağlayarak diş hekimlerine yenilikler sunan firmalar, çeşitli özelliklerdeki implantlarını ve ilgili malzemelerini hekimlere sunarak detaylı tanıtımlarını yapacak.

VYG’den Fuar ve Kongreye Tam Destek

Organizasyonda sergi alanının yanı sıra üç gün boyunca bir de bilimsel kongre yapılıyor. Konu ile ilgili CNR EXPO ve Vestiyer Yayın Grubu’nun (VYG) ortak bir protokolde anlaşmaya vardığı bildirildi.

Yapılan işbirliği neticesinde Vestiyer Yayın Grubu, implantoloji alanında yaptıkları başarılı çalışmalarla tanınan bilim insanlarını katılımcı hekimlerle buluşturacak. VYG’nin “Bilim Sahnede” sloganıyla duyurduğu kongre ve kurslar hakkında daha detaylı bilgi önümüzdeki günlerde kamuoyuna sunulacak.

Fuar alanının ortasında kurulacak kongre merkezinde, dünya genelinden konuşmacılar implantoloji tekniği ve pratiğine yönelik sunumlar gerçekleştirecek. VYG’nin aktif bir şekilde etkin rol alacağı fuarda tam anlamıyla implanta dair bilgi ve teknoloji şöleni yaşanacak.

İmplantoloji ve Estetik Sahneye Taşınacak

“Bilim Sahnede” sloganı ile kongrenin bilimsel ayağını düzenleyen VYG, fuar esnasında gerçekleştireceği İmplant İstanbul Kongresi’nde implantoloji ile estetiği tek çerçeve içine alacak.

“İmplantoloji Estetik ile Buluşuyor” kapsamındaki kongrenin üç günlük yoğun bilimsel programında yerli ve yabancı konuşmacılar, ilgi çekici bilimsel sunumlar, uygulamalı ve teorik kurslar, implantolojiye dair farklı bakışlar yer alacak.

Etkili Tanıtım, Yoğun İlgi

Bu büyük kongre organizasyonu için genel olarak her açıdan faaliyette bulunan olan VYG ayrıca, kongrenin tanıtım çalışmalarını da hızla sürdürüyor.

Yurt içi ve yurt dışı arenada fuarın geniş çaplı tanıtımı yapılıyor. Bu tanıtımlar ve hazırlık çalışmaları neticesinde 3 bin metrekarelik fuar alanını yaklaşık 3 bin ziyaretçi dolduracak.

CeBIT ile Aynı Mekân, Aynı Zaman

Kongrenin bir diğer özelliği ise CNR EXPO Fuar Merkezi’nde düzenlenecek CeBIT Fuarı ile aynı tarihlerde yapılması. Bilişim üzerine her yıl düzenlenen ve İstanbul İmplant Fuarı ile bu yıl aynı mekânda, aynı zamanda gerçekleştirilecek kongrenin ziyaretçi sayısını daha da arttıracağını öngörülüyor.

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement