Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin kadrosu tamamlandı

Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Başhekimliğine dişhekimi Nesrin Tengiroğlu, Başhekim Yardımcılığına Dişhekimi F. Erdeniz Ulutaş, Kurucu Müdürlüğüne ise Gafur Memiş Atandı. Yeni atamalarla hastanenin kadrosu da tamamlanmış oldu. 8 Şubat’ta resmen hizmet vermeye başlayan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne 5 yeni diş hekiminin atanmasıyla başlayan süreç daha önce Niğde Devlet Hastanesi’nde görevli diş hekimlerinin ve diş teknisyenlerinin atamalarının yapılmasıyla tamamlandı.
Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin kadrosu tamamlandı Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin kadrosu tamamlandı
Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin kadrosu tamamlandı

Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Başhekimliğine dişhekimi Nesrin Tengiroğlu, Başhekim Yardımcılığına Dişhekimi F. Erdeniz Ulutaş, Kurucu Müdürlüğüne ise Gafur Memiş Atandı. Yeni atamalarla hastanenin kadrosu da tamamlanmış oldu.


 


8 Şubat’ta resmen hizmet vermeye başlayan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne 5 yeni diş hekiminin atanmasıyla başlayan süreç daha önce Niğde Devlet Hastanesi’nde görevli diş hekimlerinin ve diş teknisyenlerinin atamalarının yapılmasıyla tamamlandı.


 


Niğde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Nesrin Tengiroğlu, “Daha önce 8 diş ünitesi olan merkezimiz yeni cihaz alımlarıyla tam donanımlı olarak 18 diş ünitesine sahip oldu. Her hekime bir diş ünitesi düşecek şekilde Sağlık Bakanlığının yayınladığı genelgeye uygun olarak entegre sisteme geçildi.” dedi. (Cihan Haber Ajansı)

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement