SIE’nin Parmak İzi GREATIST’te

GREATIST’in uluslararası alandaki yolculuğu, çok güzel gelişmelerle devam ediyor. Bu yıl GREATIST’in ikinci günü olan 26 Ekim 2019 Cumartesi, diş hekimliğinde en çok bilinen uluslararası topluluklardan biri olan “Style Italiano Endodontics (SIE)” tarafından hazırlanan SIE INTERNATIONAL CONFERENCE 2019 için ayrıldı.
SIE'nin Parmak İzi GREATIST'te SIE'nin Parmak İzi GREATIST'te
SIE'nin Parmak İzi GREATIST'te
 “UYGULANABİLİR, ÖĞRETİLEBİLİR VE TEKRARLANABİLİR!”

Dünyanın en iyi bilimsel çalışma gruplarından biri olan Style Italiano, diş hekimliği prosedürlerine daha fazla kolaylık ve öngörülebilirlik getirmek için fikirler üreten ve katkıda bulunan, yetenekli uzman hekimlerden oluşuyor. Topluluğun kurucusu olan Prof. Dr. Fabio Gorni de dahil olmak üzere beş SIE konuşmacısı, 26 Ekim 2019 Cumartesi günü sahne alacak. SIE ekibi ayrıca GREATIST’in başladığı Cuma günü, uluslararası katılımcılar için farklı kurslar sunacak.

Sytyle Italiano Endodontics, misyonunu iki cümleyle açıklıyor: “SIE, Endo’nun bu engin dünyasında protokolleri basitleştirirken mükemmellik standartlarını belirleme misyonuna sahiptir. Kesin kurallar, yöntemler ve araçlar ile, uzman ekibimizle sürekli olarak bunu yapmak için çalışıyoruz.

SIE'nin Parmak İzi GREATIST'te SIE'nin Parmak İzi GREATIST'teUYGULAMALI ON ENDODONTİ KURSU
Advertisement

SIE International Conference 2019, daha önceki etkinliklerini çalışma kulübü toplantıları şeklinde yapan grubun ilk büyük etkinliği olacak. Bu etkinliğin Türkiye’de olması da dental dünyada büyük ses getiriyor. GREATIST kapsamında düzenlenecek olan sempozyum öncesinde 25 Ekim 2019 Cuma günü paralel salonlarda apikal cerrahi, endo resto, şekillendirme, irrigasyon ve MTA ile ilgili kurslar düzenlenecek. Kurs başlıkları şöyle;

– Micro Endodonti Cerrahi Teknikleri
– Endodontik Tedavi Görmüş Dişlerin Restorasyonu: Klinik Yöntemler?
– Master MTA: Teoriden Pratiğe
– Endodontide Çağdaş Yaklaşımlar: Minimal İnvaziv Şekillendirme
– Gündelik Endodontik Problemlerin Çözümünde Öngörülebilir Çözümler

DÜNYACA ÜNLÜ GRUPTA TÜRK KONUŞMACI

Türkiye’nin diş hekimliği alanındaki bağımsız en büyük bilimsel kongresi olan GREATIST çatısı altında düzenlenecek olan SIE International Conference 2019’da grubun kurucusu olan Prof. Dr. Fabio Gorni, King’s College London Dental Institute’den Prof. Dr. Massimo Giovarruscio, ProTrain®’in mucidi olan Dr. Riccardo Tonini, VDW, Septodont Uluslararası Danışmanı olan SIE altın üyesi Dr. Grzegorz Witkowski sahne alacak.

Uluslararası dental arenada ses getiren grubun bir de Türk üyesi var. İstanbul Medeniyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Ana Bilim Dalı Öğretim Üyelerinden Doç. Dr. Taha Özyürek de SIE INTERNATIONAL CONFERENCE 2019 konuşmacısı olarak endodonti alanındaki yenilikleri GREATIST katılımcıları ile paylaşacak.

KONULAR

17. GREATIST Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi’nin ikinci günü, 26 Ekim 2019’da saat 09.00’da başlayacak olan SIE INTERNATIONAL CONFERENCE 2019’da sahneye çıkacak konuşmacıların konuları ise şöyle:

– Endodontik Problemlerin Çözümü – Klinik Yöntemler
– Micro Endodonti Cerrahisi Tekniği
– Endodontik Tedavi Görmüş Dişlerin Biyoaktif Restorasyonu: Yeni Bir Strateji?
– Endodonti’nin Karanlık Yüzü: Perforasyonlar, Açık Apexler ve Öngörülemeyen Durumlar Nasıl Yönetilir?
– Endodontide Çağdaş Yaklaşımlar: Minimal İnvaziv Şekillendirme

DETAYLAR İÇİN VYG İLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ

Vestiyer Yayın Grubu ve Öncü Akademi sponsorlukları ile düzenlenen etkinlikle ilgili tüm güncellemeleri resmi web sitesi www.greatist.pro adresinden takip edebilir, online kayıt işlemlerinizi burayı tıklayarak yapabilir, bilgi ve kayıt için Vestiyer Yayın Grubu’ndan Elif Taman’ı 0555 975 55 43 no’lu telefondan arayabilirsiniz.

Muhteşem tecrübelerden yaralanın, muhteşem insanlarla tanışın, muhteşem işler yapın! Ekim sonunda kimseye randevu vermeyin, çünkü her yıl 3000’den fazla diş hekimi Ekim ayında İstanbul’da, GREATIST’te buluşuyor…

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement