Sivas’ta gözaltına alınan öğretim görevlilerinden beşi serbest bırakıldı

Sivas’ta “Ergenekon” soruşturması kapsamında gözaltına alınan 9 kişiden beşi serbest bırakıldı. Alınan bilgiye göre, soruşturma kapsamında Sivas’ta gözaltına alınan öğretim görevlisi A.T. ile M.B, S.T, H.İ. ve C.A. emniyette ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.  Sivas Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen operasyonda gözaltına alınan Cumhuriyet Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nde görevli öğretim üyesi F.H, araştırma görevlisi O.D. ile M.B. ve H.İ’nin sorgusunun sürdürüldüğü bildirildi.
Sivas’ta gözaltına alınan öğretim görevlilerinden beşi serbest bırakıldı Sivas’ta gözaltına alınan öğretim görevlilerinden beşi serbest bırakıldı
Sivas’ta gözaltına alınan öğretim görevlilerinden beşi serbest bırakıldı

Sivas’ta “Ergenekon” soruşturması kapsamında gözaltına alınan 9 kişiden beşi serbest bırakıldı. Alınan bilgiye göre, soruşturma kapsamında Sivas’ta gözaltına alınan öğretim görevlisi A.T. ile M.B, S.T, H.İ. ve C.A. emniyette ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Bu arada, soruşturma kapsamında F.A. ve A.T.T’nin İstanbul’da, R.E’nin Ankara’da gözaltına alınarak Sivas’a getirildiği bildirildi.

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement