Straumann Group Türkiye Ofisi, Redon Ürünlerinin Satışına Başladı

Dental implant pazarının liderlerinden Straumann Group Türkiye Organizasyonu ile Türkiye’nin en çok tercih edilen dental CAD/CAM kazıma makine markalarından Redon Teknoloji, Nisan 2021’de önemli bir anlaşmaya imza attı. Bu iş birliği sayesinde Redon CAD/CAM kazıma makinelerinin Straumann Group tarafından da Türkiye’de sektöre tanıtımı ve satışı gerçekleştirilecek.
Straumann Group Türkiye Ofisi, Redon Ürünlerinin Satışına Başladı Straumann Group Türkiye Ofisi, Redon Ürünlerinin Satışına Başladı
Straumann Group Türkiye Ofisi, Redon Ürünlerinin Satışına Başladı

Dünyada implant pazarının liderlerinden Straumann Group Türkiye Ofisi ile CAD/CAM makineleri üretiminde sektörde güçlü bir yeri olan Redon Teknoloji, Nisan ayında önemli bir anlaşmaya imza attı. Bu güçlü iş birliği sayesinde, Straumann Group Türkiye, müşterilerine inovatif Redon teknolojisi ile çözümler sunacak.

2007 yılında kurulan Redon Teknoloji; kalite, hassasiyet ve hız konusunda yüksek performans sergileyen dental kazıma makineleri ile birlikte, sektöre 360 derece bir CAD/CAM ekosistemi sunuyor. Avrupa başta olmak üzere bugüne kadar hizmet verdiği 17 ülkeye değer yaratan çözümler sunan Redon, 2019-2020 yılları arasında Türkiye’de en çok tercih edilen dental CAD/CAM kazıma makinesi markası unvanının da sahibi.

İsviçre menşeili Straumann Group ise sektörde uzun yıllardır dental implantlar, protezler, dijital çözümler ve biyomateryal üretimindeki kalitesi ile biliniyor. Straumann Group Türkiye ve Redon Teknoloji, kendi alanlarındaki vizyoner yaklaşımları ile güçlü bir iş birliği sürecini başlatacak. Bu partnerlik ile birlikte dental laboratuvarların ve kliniklerin çok daha efektif hizmet alacağı öngörülüyor.

Advertisement

Bu partnerlik doğrultusunda; Straumann Group Türkiye Organizasyonu, Redon’un CAD/CAM kazıma makineleri ile sektördeki hizmet gücünü destekleyebilecek. En önemlisi de kendi ürünleri ve dijital iş akış şemasının vazgeçilmezlerinden olan kazıma makineleri ile dental alanda çalışan tüm müşterilerine sunduğu çözümleri artıracaktır.

Redon Teknoloji Kurucu ve Genel Müdürü Atakan Akçay, iş birliğine ilişkin yaptığı açıklamada, ‘’Yeni iş birlikteliği ile Hybrid, Gtr, R-One gibi Redon CAD/CAM kazıma makinelerinin Straumann Group Türkiye tarafından da sektör profesyonellerine tanıtılması ve ulaştırılması sağlanacak. Bu partnerlik aynı zamanda dental sektörün ihtiyaçlarının anlaşılması ve katma değer yaratan işlerin ortaya çıkarılması için de oldukça önemli bir adım. Bu nedenle süreçteki gelişmeleri heyecanla bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

{reklam}

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement