TDB’den tercih yapacak adaylara ’Dişhekimliği Tanıtım Rehberi’

Türk Dişhekimleri Birliği, meslek seçiminin geleceğimizi ve kimliğimizi şekillendiren en önemli kararlardan biri olduğu gerçeğinden hareketle, üniversite ile ilgili tercih yapacak adaylara “Dişhekimliği Tanıtım Rehberi” hazırladı. Rehberin amacını, “Yaşamsal önemde bir karar olmasına rağmen, kendimizi ve seçmeyi düşündüğümüz mesleği yeterince tanımayışımız çoğu zaman yanlış kararlar vermemize neden olmaktadır.
TDB’den tercih yapacak adaylara  ’Dişhekimliği Tanıtım Rehberi’ TDB’den tercih yapacak adaylara  ’Dişhekimliği Tanıtım Rehberi’
TDB’den tercih yapacak adaylara ’Dişhekimliği Tanıtım Rehberi’

Türk Dişhekimleri Birliği, meslek seçiminin geleceğimizi ve kimliğimizi şekillendiren en önemli kararlardan biri olduğu gerçeğinden hareketle, üniversite ile ilgili tercih yapacak adaylara “Dişhekimliği Tanıtım Rehberi” hazırladı.


 


Rehberin amacını, “Yaşamsal önemde bir karar olmasına rağmen, kendimizi ve seçmeyi düşündüğümüz mesleği yeterince tanımayışımız çoğu zaman yanlış kararlar vermemize neden olmaktadır. Bu rehber, kendi yeteneklerinin farkına varmış bireylere “DİŞHEKİMLİĞİ” mesleğinin kendileri için uygun olup olmadığını anlamaları konusunda yardımcı olmayı amaçlamaktadır” şeklinde ifade eden TDB, tercih yapcak adaylara bilinçi tercih yapma fırsatı sunuyor.


 


“Dişhekimliği Tanıtım Rehberi”için tıklayınız…

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement