Tekno-Ser merkezini Fındıkzade’ye taşıdı

Dental sektör son yıllarda Fındıkzade bölgesinde toplanıyor. Birçok firma merkezini ya da şubesini buraya taşıyor. Bu trende en son olarak Tekno-Ser de uydu. Firma Mecidiyeköy’de bulunan merkezini kapatarak Fındıkzade’ye taşındı. Ocak ayının üçüncü haftasında Fındıkzade Oğuzhan Caddesi, Karakoyunlu Sokak No:1’deki yeni yerine geçen firma, böylelikle daha geniş bir hedef kitleye hitap etmek istiyor.   
Tekno-Ser merkezini Fındıkzade’ye taşıdı Tekno-Ser merkezini Fındıkzade’ye taşıdı
Tekno-Ser merkezini Fındıkzade’ye taşıdı

Dental sektör son yıllarda Fındıkzade bölgesinde toplanıyor. Birçok firma merkezini ya da şubesini buraya taşıyor. Bu trende en son olarak Tekno-Ser de uydu. Firma Mecidiyeköy’de bulunan merkezini kapatarak Fındıkzade’ye taşındı.    


 


Ocak ayının üçüncü haftasında Fındıkzade Oğuzhan Caddesi, Karakoyunlu Sokak No:1’deki yeni yerine geçen firma, böylelikle daha geniş bir hedef kitleye hitap etmek istiyor. Aynı anda yedi ünitin sergilenebildiği bir showroom hizmeti görecek merkez, Tekno-Ser Medikal adıyla faaliyet gösterecek. Fındıkzade bölgesinin artık dental sektörün merkezi olduğunu belirten Tekno-Ser firma ortağı Metin Kosova konuyla ilgili olarak söyle konuştu:


 


 “Eskiden tek bir ürün getirirken şimdi üç cihazı sektöre sunuyoruz. Dolayısıyla piyasaya açılmayı hedefledik. Çünkü bundan önce Mecidiyeköy’de Castellini’nin bayisi ve teknik servis olarak hizmet veriyorduk. Ancak şu anda İspanyol Ancar ve Amerikan SDS firmalarının da distribütörlüklerini yapıyoruz. Buraya taşınmamız çok hızlı gerçekleşti. Teknik servisimizi de yine buraya yakın bir yere taşıdık. Tekno-Ser ve Tekno-Ser Medikal olarak faaliyet göstereceğiz. Tekno-Ser Medikal showroom olarak bulunduğumuz yerde hizmet verecek. Önümüzdeki aylarda yeni cihazlar getirmeyi planlıyoruz. Bunların görüşmeleri olumlu gidiyor. Cihazlarımız kaliteli ve dişhekimlerinin işlerini kolaylaştıracak ürünler. Doğru bir karar verdiğimizi düşünüyoruz.” 


 


Sektörde 2008 yılıyla ilgili karamsar bir havanın olduğunu ama kendilerinin yeni yıldan umutlu olduklarını dile getiren Kosova, “Zaten yatırımlarımız hep bu doğrultuda devam ediyor. Amacımız ürün yelpazemizi fazla genişletmeden bildiğimiz şekilde sektörde faaliyet göstermek. Bizim işimiz diş üniti ithal edip bunun teknik servisini verebilmek. Çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdüreceğiz. Bunu yaparken de en önemli lokomatiflerimiz Ancar ve SDS olacak” diye konuştu.    

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement