Trabzon’da Estetik Restorasyonlar Semineri Yapılacak

EDAD, 18 Mayıs günü Trabzon’daki diş hekimlerine "Kompozit veneerler ile estetik restorasyonlar" eğitim semineri organize edecek. Teorik ve uygulamalı eğitimleri Dr. Uğur Meriç ve Diş Hekimi Engin Taviloğlu verecek.
Trabzon’da Estetik Restorasyonlar Semineri Yapılacak Trabzon’da Estetik Restorasyonlar Semineri Yapılacak
Trabzon’da Estetik Restorasyonlar Semineri Yapılacak

Estetik Dişhekimliği Akademisi Derneği (EDAD), Karadeniz Temsilciliği, Trabzon’da eğitim semineri düzenleyecek. Grand Zorlu Otel’de 18 Mayıs’ta gerçekleştirilecek seminerde Dr. Uğur Meriç ve Diş Hekimi Engin Taviloğlu hem teorik hem de uygulamalı eğitim verecek. “Kompozit veneerler ile estetik restorasyonlar” ile ilgili ilk sunumu yapacak Engin Taviloğlu, makro çekim fotoğraf ve videolar eşliğinde kullanılan malzemeleri ve püf noktaları anlatacak. Taviloğlu, öğleden sonra katılımcılarla model üzerinde santral dişte kompozit veneer uygulaması yapacak. Seminer kapsamında Dr. Uğur Meriç “Sentetik mi, otojen mi?” sorusunu yapacağı sunumla yanıtlayacak. Otojen kemik ele alınarak sentetik grefte gerek kalmadan muayenehane pratiğine girmesi açıklanacak. Ardından Dr. Meriç, “Otojen kemik ogmentasyonlarının bugünü ve yarını” hakkında bilgilendirmelerde bulunacak.

YASAL UYARI: Bu yazı/haber/makalenin bütün yayın ve çoğaltma hakları VESTİYER YAYIN GRUBU’na aittir. Kaynak gösterilmeksizin kısmen veya tamamen iktibas edilmesi yasaktır.

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement