Türk Endodonti Derneği Başkanlığı’na Prof. Dr. Seçkin Dindar seçildi

Türk Endodonti Derneği’nin yeni başkanı İstanbul Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Seçkin Dindar oldu. 12 Mayıs 2008 tarihinde gerçekleştirilen Türk Endodonti Derneği Genel Kurulu’nda yapılan seçim sonucunda Prof. Dr. Dindar dernek başkanlığına getirildi. Derneğin altı yıldır başkanlığını yapan ve genel kurulda görevi bırakan eski başkan Prof. Dr. Sedat Küçükay yaptığı açıklamada, “Türk Endodonti Derneği Başkanlığı’nı Prof. Dr. Seçkin Dindar’a devretmenin huzurunu ve gururunu yaşıyorum.
Türk Endodonti Derneği Başkanlığı’na Prof. Dr. Seçkin Dindar seçildi Türk Endodonti Derneği Başkanlığı’na Prof. Dr. Seçkin Dindar seçildi
Türk Endodonti Derneği Başkanlığı’na Prof. Dr. Seçkin Dindar seçildi

Türk Endodonti Derneği’nin yeni başkanı İstanbul Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Seçkin Dindar oldu. 12 Mayıs 2008 tarihinde gerçekleştirilen Türk Endodonti Derneği Genel Kurulu’nda yapılan seçim sonucunda Prof. Dr. Dindar dernek başkanlığına getirildi. Derneğin altı yıldır başkanlığını yapan ve genel kurulda görevi bırakan eski başkan Prof. Dr. Sedat Küçükay yaptığı açıklamada, “Türk Endodonti Derneği Başkanlığı’nı Prof. Dr. Seçkin Dindar’a devretmenin huzurunu ve gururunu yaşıyorum. Bütün endodonti camiasının yeni başkana ve yönetim kuruluna tam destek vererek daha bir çok ulusal ve uluslararası başarıya hep birlikte imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement