VESTA, Dişhekimi Yardımcılarına Yönelik 2013 Yılında Gerçekleştireceği Eğitimlerin Takvimini Açıkladı

VESTA | Vestiyer Akademi, 2013 yılında yapacağı diş hekimi yardımcı personellerine yönelik eğitimlerin tarihlerini ve yerlerini belirleyerek duyurdu. Eğitimler İstanbul’un yanı sıra Bakü’de de gerçekleştirilecek.
VESTA, Dişhekimi Yardımcılarına Yönelik 2013 Yılında Gerçekleştireceği Eğitimlerin Takvimini Açıkladı VESTA, Dişhekimi Yardımcılarına Yönelik 2013 Yılında Gerçekleştireceği Eğitimlerin Takvimini Açıkladı
VESTA, Dişhekimi Yardımcılarına Yönelik 2013 Yılında Gerçekleştireceği Eğitimlerin Takvimini Açıkladı

VESTA | Vestiyer Akademi tarafından yıllardan beri organize edilmekte olan ve büyük ilgi gören “Diş Hekimi Yardımcı Personel Eğitim Seminerleri” hız kesmeden, kapsamı genişleyerek ve yaygınlaşarak devam ediyor.

Üç ana konsept halinde düzenlenen eğitim seminerlerinin yanı sıra, yılda bir kez de, çeşitli bilimadamlarının konuşmacı olarak katıldığı “Asisdent Ağız Diş Sağlığı Yardımcı Personel Sempozyumu” yapılıyor.

Diş hekimi yardımcılarına yönelik etkinlikler:

– Ağız Diş Sağlığı Yardımcı Personel Temel Eğitimi
– İmplantoloji ve Cerrahi Operasyonlar Öncesinde Kliniğin ve Hastanın Hazırlanması
– Ortodonti Uygulamalarında Yardımcı Personelin Rolü
– Asisdent Ağız Diş Sağlığı Yardımcı Personel Sempozyumu

AdvertisementVESTA, Dişhekimi Yardımcılarına Yönelik 2013 Yılında Gerçekleştireceği Eğitimlerin Takvimini Açıkladıİlk Eğitim 2007 Yılında Gerçekleştirildi

Diş hekimi yardımcılığının henüz meslek olarak bile algılanmadığı bir dönemde, VESTA’nın desteğiyle ve Dr. Mustafa Bekerecioğlu’nun öncülüğünde başlatılan eğitimler, bugüne kadar onlarca kez gerçekleştirildi. 

Gerek diş hekimlerinden gerekse diş hekimi yardımcılarından büyük beğeni toplayan eğitimlere yüzlerce diş hekimi yardımcısı katıldı.

Diş hekimliği kliniğinin ayrılmaz bir parçası olan hekim yardımcılarının bilgi, birikim ve meslek bilinci açısından daha üst seviyelere taşınması amacıyla yine iki kez ulusal sempozyum düzenlendi.  VESTA tarafından düzenlenen ve desteklenen “Ağız Diş Sağlığı Yardımcı Personel Sempozyumu”nun başkanlığını da yine Dr. Mustafa Bekerecioğlu yürütmektedir.

VESTA tarafından düzenlenen “Temel Eğitim”e katılan diş hekimi yardımcıları, Sempozyum’a sembolik bir ücret karşılığında katılabilmektedir.

VESTA tarafından 5 yılı aşkın süredir gerçekleştirilen Diş Hekimi Yardımcı Personel Eğitim Etkinlikleri, bugüne kadar onlarca defa yapıldı. Eğitim seminerlerine ve sempozyumlara 1.000’in üzerinde diş hekimi yardımcısı katılarak sertifika aldı.2013 YILI AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI
YARDIMCI PERSONEL ETKİNLİK TAKVİMİ

Ağız Diş Sağlığı Yardımcı Personel Temel Eğitimi

19-20 Ocak 2013, İstanbul (Doldu)
11-12 Mayıs 2013, İstanbul
20 Eylül 2013, Bakü
28-29 Eylül 2013, İstanbul
05-06 Ekim 2013, İstanbul

İmplantoloji ve Cerrahi Operasyonlar Öncesinde Kliniğin ve Hastanın Hazırlanması
24 Şubat 2013, İstanbul (Doldu)
26 Mayıs 2013, İstanbul
24 Kasım 2013, İstanbul

Ortodonti Uygulamalarında Yardımcı Personelin Rolü
16 Haziran 2013, İstanbul

Asisdent 4. Ağız Diş Sağlığı Yardımcı Personel Sempozyumu
25 Ekim 2013, İstanbul (İstanbul İmplant Kongresi Kapsamında)
Dolu Dolu Gerçekleşen Eğitimler

VESTA tarafından düzenlenen eğitimlerde, diş hekimi yardımcıları, bir yandan ömür boyu ihtiyaç duyacakları bilgileri edinirken diğer yandan da ne kadar önemli bir mesleğin sahibi olduklarını fark ediyor.

VESTA, Dişhekimi Yardımcılarına Yönelik 2013 Yılında Gerçekleştireceği Eğitimlerin Takvimini Açıkladı VESTA, Dişhekimi Yardımcılarına Yönelik 2013 Yılında Gerçekleştireceği Eğitimlerin Takvimini Açıkladı VESTA, Dişhekimi Yardımcılarına Yönelik 2013 Yılında Gerçekleştireceği Eğitimlerin Takvimini Açıkladı

Diş hekimlerinin en önemli destekçisi olan diş hekimi yardımcıları, eğlenceli ve rahat bir ortamda, hem bilgi hem de özgüven kazanıyor.

Daha önce gerçekleştirilmiş eğitimlerle ilgili daha fazla fotoğraf görmek için aşağıdaki linki izleyerek Facebook sayfamıza göz atabilirsiniz:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.476501922378631.118584.100000564820732&type=1Eğitim Fiyatı

Aşağıda belirtilen fiyatlara eğitim seminerlerine katılım, eğitim dokümanları, öğle yemekleri, çay-kahve ikramları ve sertifika dahil.

 
– Ağız Diş Sağlığı Yardımcı Personel Temel Eğitimi / 450 TL

– İmplantoloji ve Cerrahi Operasyonlar Öncesinde Kliniğin ve Hastanın Hazırlanması / 400 TL

– Ortodonti Uygulamalarında Yardımcı Personelin Rolü / 400 TL


Sempozyum Katılım Fiyatı

İlk 50 Başvuru: 100 TL
51. Başvurudan İtibaren: 150 TL

Belirtilen fiyata bilimsel sempozyuma katılım, sergi alanına giriş, kahve molası ikramları ve sertifika dahildir.  

 


 

Kredi Kartına Taksit


Eğitim ücretini Axess, Wings, Fish ve Bonus kredi kartlarıyla vade farksız 3 taksitte; diğer kredi kartlarıyla 2 taksitte ödemek mümkün.

Bilgi & Kayıt

Daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için 0212 481 02 20 no’lu telefondan Elif TAMAN ile görüşebilirsiniz.

 

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement