Vestiyer Yayın Grubu 30. Yılını Kutluyor

Vestiyer Yayın Grubu (VYG), 1989 yılında Dişhekimliği Dergisi ile yayın hayatına başladı. O günden beri kesintisiz olarak diş hekimlerine özel yayıncılık yapan VYG, 30. yaşını yeni dergiler ile kutluyor.
Vestiyer Yayın Grubu 30. Yılını Kutluyor Vestiyer Yayın Grubu 30. Yılını Kutluyor
Vestiyer Yayın Grubu 30. Yılını Kutluyor

Dişhekimliği Dergisi, henüz 19 yaşındaki bir diş hekimliği öğrencisinin yayıncılık hevesiyle kuruldu. Bülent Manav’ın Prof. Dr. Erkut Yıldırım’ı ikna etmesi ile başlayan serüven 30 yıldır aralıksız devam ediyor. Diş hekimliği bilimine bilimsel makaleler ile katkı sunan yayın grubu, bilim dünyası ile dental sektör ve diş hekimleri arasında bir köprü görevini başarıyla üstlenmekte.

 

Sekiz matbu yayın ve dental alanda en çok ziyaret edilen 2 haber portalını bünyesinde bulunduran Vestiyer, 30. yılında 3 yeni dergi ile diş hekimliğine katkı sunmaya devam edecek. Bu dergilerden ilki olan Roots Türkiye, 2007’de hekimlere merhaba demişti. Dergi, 4 yıllık bir aradan sonra yeniden endodontist ve diş hekimleri ile buluşuyor. İlk kez yayınlanan dergiler ise implantoloji alanında özel içeriklerle hazırlanan Implants Dergisi ve estetik diş hekimliğine dair güncel teknoloji ve bilimsel çalışmaları sunan Cosmetic Dentistry Dergisi… Diş hekimlerine özel dergiler hakkında bilgi almak ve abone olmak için 0212 481 02 20 numaralı telefonu arayabilirsiniz.     

Advertisement

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement