Bayan dişhekiminden üstün cesaret

Antalya’da bir diş hekimi, tedavisini yaptırdıktan sonra bıçakla parasını gasbetmeye çalışan kişiyi, etkisiz hale getirerek yakalattı. Alınan bilgiye göre, Deniz Mahallesi 148. Sokak’ta bulunan kadın diş hekimi muayenehanesine gelen Adem İ. (26) dişlerine dolgu yaptırdı. Tedavinin ardından muayenehanenin dinlenme odasında bir süre bekleyen zanlı, diş hekimi F.S’yi yanında getirdiği bıçakla tehdit ederek para istedi.
Bayan dişhekiminden üstün cesaret Bayan dişhekiminden üstün cesaret
Bayan dişhekiminden üstün cesaret

Antalya’da bir diş hekimi, tedavisini yaptırdıktan sonra bıçakla parasını gasbetmeye çalışan kişiyi, etkisiz hale getirerek yakalattı.


 


Alınan bilgiye göre, Deniz Mahallesi 148. Sokak’ta bulunan kadın diş hekimi muayenehanesine gelen Adem İ. (26) dişlerine dolgu yaptırdı. Tedavinin ardından muayenehanenin dinlenme odasında bir süre bekleyen zanlı, diş hekimi F.S’yi yanında getirdiği bıçakla tehdit ederek para istedi. Zanlıya, kendisine verecek parası olmadığını söyleyen doktor, önce kitapla kafasına vurduğu zanlıya yumruk attı.


 


Doktorun ile yardımcısının bağırmalarından ve aldığı darbelerden paniğe kapılan zanlı, muayenehaneden kaçarak sokağa çıktı. Doktorun ve yardımcısının takip ettiği zanlı, vatandaşlar tarafından yakalandı.


 


Asayiş Şube Müdürlüğünde sorgulanan zanlı, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Diş hekiminin elinden hafif şekilde yaralandığı bildirildi.


 


Kaynak:Haber7.com

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement