Diş Teknisyenleri Günü Sıra Gecesi ile Kutlandı

6 Aralık Diş Teknisyenleri Günü, Şanlıurfa’da, Şanlıurfa Diş Teknisyenleri Dernek Başkanı Ali Akkuş ve yönetimi, diş teknisyeni Mehmet Emin Türkmen ve Nur Dental destekleri ile düzenlenen gecede kutlandı.
Diş Teknisyenleri Günü Sıra Gecesi ile Kutlandı Diş Teknisyenleri Günü Sıra Gecesi ile Kutlandı
Diş Teknisyenleri Günü Sıra Gecesi ile Kutlandı

Şanlıurfa Diş Teknisyenleri Dernek Başkanı Ali Akkuş ve yönetiminin üstlendiği, diş teknisyeni Mehmet Emin Türkmen’in organize ettiği 6 Aralık Diş Teknisyenleri Günü kutlama programı, 12 Aralık günü Şanlıurfa’nın geleneksel sıra gecesi etkinliği eşliğinde kutlandı.

Toplam 120 kişinin katıldığı etkinlikte 15 diş hekimi ve 75 diş protez teknisyeni bulunurken Harran Üniversitesi Diş Protez Teknolojisi Bölümü’nden 30 öğrenci de ücretsiz olarak ağırlandı. Nur Dental Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Badıllı geceye sponsor oldu.

Diş Teknisyenleri Günü kutlama programı açılış konuşması Şanlıurfa Diş Teknisyenleri Dernek Başkanı Ali Akkuş tarafından yapıldı. Desteklerinden ötürü Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Şube Müdürü, Eyyübiye Diş Hastanesi Başhekimi ve Karaköprü Diş Hastanesi Baş Hekimine teşekkürleri ile konuşmasına başlayan Başkan Akkuş, sözlerine özel ve kamu laboratuvarlarında çalışan diş teknisyenleri ile Harran Üniversitesi davetli öğrencilerinin gününü kutlayarak devam etti.

Advertisement

Şanlıurfa dental sektörünün kıymetli temsilcilerini bir araya toplayan gecede katılımcılar Şanlıurfa geleneksel sıra gecesi ekibi ile eğlenceli saatler geçirdiler.

 

Diş Teknisyenleri Günü Sıra Gecesi ile Kutlandı Diş Teknisyenleri Günü Sıra Gecesi ile Kutlandı Diş Teknisyenleri Günü Sıra Gecesi ile Kutlandı

 

 

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement