Kızılay’dan “Sertifikalı İlk Yardım Semineri”

GREATIST Kongresi kapsamında düzenlenecek etkinliklere Kızılay da destek veriyor. Etkinliklerin içerisinde diş hekimlerinin, asistanların ve diş teknisyenlerinin katılabileceği ücretsiz “Sertifikalı İlkyardım Semineri”de var.
Kızılay’dan “Sertifikalı İlk Yardım Semineri” Kızılay’dan “Sertifikalı İlk Yardım Semineri”
Kızılay’dan “Sertifikalı İlk Yardım Semineri”
GREATIST 2016 etkinlikleri kapsamında düzenlenen çeşitli eğitimlere bir yenisi daha eklendi. Kızılay’ın da desteklediği kongrede “Sertifikalı İlk Yardım Semineri” düzenlenecek. Seminere diş hekimleri, diş hekimi yardımcıları ve diş teknisyenleri beraber katılabiliyor.

Kızılay’dan “Sertifikalı İlk Yardım Semineri”Günlük hayat içerisinde karşılaşabilecek afet, acil bir olay ve kaza gibi durumların karşısında sahip olunması gereken doğru ilk yardım uygulama bilgilerini kazandırabilmek amacı ile düzenlenen eğitime katılanlar eğitim sonrasında katılım sertifikalarını alacaklar.

Genel ilk yardım bilgileri ile başlayacak eğitimde, hasta, yaralı ve olay yerinin değerlendirilmesi, hava yolu tıkanıklıklarında, bilinç bozukluklarında, kanamalarda, yaralanmalarda, yanıklarda, hayvan ısırmaları ve böcek sokmalarında ilk yardım konuları anlatılacak.


Biyolog Ceren Berk tarafından verilecek olan eğitim, 28 Ekim 2016, Cuma günü 14.00 – 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Kocaeli Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü mezunu olan ilk yardım eğitmeni Berk, Kâğıthane Kızılay İYEM Mesul Müdürlüğünü yapıyor.Kızılay’dan “Sertifikalı İlk Yardım Semineri”ÜCRETSİZ KATILIM

“Sertifikalı İlk Yardım Semineri”ne katılım ücretsiz fakat sınırlı kontenjan sebebiyle mutlaka önceden kayıt yaptırılması gerekiyor.

Ücretsiz olarak kayıt olmak ve katılmak için aşağıdaki bilgileri içeren bir epostayı “Kızılay Eğitimi” başlığı ile [email protected] adresine göndermeniz yeterli.

– Adınız Soyadınız
– Cep telefonu numaranız
– Eposta adresiniz
– Katılacağınız şehir

Kontenjan 150 kişiyle sınırlı olup, başvuru önceliğine göre kayıt alınmaktadır.


Sorularınız ve telefon ile direkt kayıt için 0212 481 02 20 no’lu telefondan Elif Taman veya Ergül Kaya ile görüşebilirsiniz.


Ücretsiz kayıt kapsamına dâhil olanlar:
– Seminere katılım
– Çay kahve molası ikramları
– Fuar alanına giriş
– Katılım belgesi
Advertisement
Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement