MIS İmplant, Türkiye’de Ofis Açıyor

Yirmi yılı aşkın bir süredir Türkiye’de temsil edilen ve sektörün en eskilerinden olan MIS Implant, 2018 itibariyle doğrudan müşteriye ulaşmayı hedefliyor.
MIS İmplant, Türkiye’de Ofis Açıyor MIS İmplant, Türkiye’de Ofis Açıyor
MIS İmplant, Türkiye’de Ofis Açıyor

MIS, son 22 yıldır Türkiye’de ürünlerini başarıyla pazarlamakta ve satmaktadır. Türkiye’deki en eski implant firmalarından biri olan MIS, diş hekimleri arasında da oldukça bilinen bir markadır. Bu sayede bütün şehirlerde kullanılmakta, kliniklerde uygulanmaktadır.

MIS Türkiye ülke müdürü Jak Benbasa, yerel piyasayı çok iyi tanıdığını söylüyor ve satış temsilcileri ile yakın, "Benzersiz" benzersiz bir ilişkileri olduğunu ifade ediyor.

MIS İmplant, Türkiye’de Ofis AçıyorŞirket stratejik bir karar verdi ve daha önce distribütörler tarafından sürdürülen hizmeti devralmaya hazırlanıyor. Türkiye’deki büyüyen pazarı dikkate alan MIS Türkiye, 2018 başından itibaren müşretilere doğrudan ulaşacak ve müşteri-tedarikçi ilişkisini bizzat yürütecek.

Advertisement

MIS, Türkiye’de yerleşik bir yan kuruluşu vasıtasıyla, müşterisi olan diş hekimlerine ve kliniklere doğrudan bağalantıya geçiyor. Şirket, doğru insanları doğru eğitimlerden geçirmek suretiyle, ürün ve hizmetlerini iyi ve doğru şekilde sunmayı hedefliyor. Benbasa ve ekibi, bu yatırıma hazırlanırken, yaklaşmakta olan TOID kongresinde yeni ekibini tanıştırmayı planlıyor. Bu konuda yeni kanaat önderleriyle çalışacaklarını ve onlardan destek alacaklarını ifade ediyor. Bu çalışma, büyüyen Türkiye pazarına MIS ürün yelpazesini sunmayı, tanıtmayı ve implantoloji konusunda dünyaca ünlü uzmanlarla gerçekleştirilecek bir dizi webinarı da içeriyor.

MIS Türkiye, Emin Adımlarla İlerliyor

MIS, yirmi yılı aşkın süredir Türkiye’de bulunuyor ve bu ülke şirketin uzun vadeli planları içinde de özel bir yer tutuyor.

MIS İmplant, Türkiye’de Ofis AçıyorAyrıca MIS, Bahamalar’da yapacağı “Global Konferans”a Türk doktorları davet ediyor. Bir yandan mükemmel programla ufuklarını genişletmeleri bir yandan da bu eşsiz tatil beldesinin tadını çıkarmaları için.

Konferans hakkında bilgi için şu linki izleyebilirsiniz: http://bahamas.mis-implants.com/

MIS Implant hakkında bilgi için: http://www.mis-implants.com/International/TR.aspx

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement