Türkiye’nin ilk ve tek diş teknisyenliği portalı www.dentallabor.com.tr yayında

20 yılı aşkın süredir dişhekimlerine çeşitli yayın, kongre, seminer, kurs ve sempozyumlarla hizmet veren Vestiyer Yayın Grubu, 2005 yılından itibaren diş teknisyenlerine yönelik başlattığı çalışmalarını genişleterek sürdürüyor. 2005 yılında dünyanın en önemli diş teknisyenliği dergisi Das Dental Labor’un Türkçe edisyonunu Türk diş teknisyenlerinin hizmetine sunduktan sonra 2006 yılında da ilk kez diş teknisyenlerine yönelik bir kongre organize ederek büyük bir başarıya imza attı.
Türkiye’nin ilk ve tek diş teknisyenliği portalı www.dentallabor.com.tr  yayında Türkiye’nin ilk ve tek diş teknisyenliği portalı www.dentallabor.com.tr  yayında
Türkiye’nin ilk ve tek diş teknisyenliği portalı www.dentallabor.com.tr yayında

20 yılı aşkın süredir dişhekimlerine çeşitli yayın, kongre, seminer, kurs ve sempozyumlarla hizmet veren Vestiyer Yayın Grubu, 2005 yılından itibaren diş teknisyenlerine yönelik başlattığı çalışmalarını genişleterek sürdürüyor.


 


Dergi, Kongre, Web sitesi


 


2005 yılında dünyanın en önemli diş teknisyenliği dergisi Das Dental Labor’un Türkçe edisyonunu Türk diş teknisyenlerinin hizmetine sunduktan sonra 2006 yılında da ilk kez diş teknisyenlerine yönelik bir kongre organize ederek büyük bir başarıya imza attı. Diş teknisyenlerine yönelik kongrelerini “Dental Labor Günleri” adıyla kesintisiz sürdüren Vestiyer Yayın Grubu, 2008 yılında da bir ilke daha imza atarak Türkiye’nin ilk ve tek diş teknisyenliği portalını hayata geçirdi: “www.dentallabor.com.tr”


 


Diş teknisyenlerinin sesi daha gür çıkacak


 


Diş teknisyenlerinin ilgiyle takip edecekleri portalda, diş teknisyenlerini ilgilendiren tüm konulara yer veriliyor. Sektörde meydana gelen güncel gelişmelerden makalelere, kişisel gelişim konularından röportajlara, ürün tanıtımlarından ajandaya, etkinlik haberlerinden gezi yazılarına kadar daha pekçok konu takip edilebilecek.


 


Çeşitli anketlere de yer verilen portal ile diş teknisyenlerinin istek ve görüşleri doğrultusunda çalışmalarına yön vermeyi hedefleyen Vesityer Yayın Grubu, bu portal ile diş teknisyenlerinin sesisin daha gür çıkmasına öncülük etmiş olacak.

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement