Zülal Benlioğlu: 55 Ülkeye ihracatımız var

1983 yılında kurulan fırmamız, ithalatın büyük sorun oldugu, malzemenin zor bulunduğu günlerde ithalata ve bunun yanı sıra yurt dışında da henüz çok yeni olan ışıklı dolgu cihazlarının da üretimine başlamıştır. Halojen lambalı ışıklı dolgu cihazı HILUX ilk kez 1990 yılında ABD’nin New York kentinde sergiye katılmış, takip eden yıllarda da değişik ülkelerde gerçekleştirilen yirmiye yakın fuarda tanıtılarak ihracatı hızlanmıştır.
Zülal Benlioğlu: 55 Ülkeye ihracatımız var Zülal Benlioğlu: 55 Ülkeye ihracatımız var
Zülal Benlioğlu: 55 Ülkeye ihracatımız var
1983 yılında
kurulan fırmamız, ithalatın büyük sorun oldugu, malzemenin zor
bulunduğu günlerde ithalata ve bunun yanı sıra yurt dışında da henüz
çok yeni olan ışıklı dolgu cihazlarının da üretimine başlamıştır.
Halojen lambalı ışıklı dolgu cihazı HILUX ilk kez 1990 yılında ABD’nin
New York kentinde sergiye katılmış, takip eden yıllarda da değişik
ülkelerde gerçekleştirilen yirmiye yakın fuarda tanıtılarak ihracatı
hızlanmıştır.


55’ten fazla ülkeye 125 bin adet ışıklı dolgu cihazı ihraç ettik

1983 yılında kurulan fırmamız, ithalatın büyük sorun oldugu, malzemenin zor bulunduğu günlerde ithalata ve bunun yanı sıra yurt dışında da henüz çok yeni olan ışıklı dolgu cihazlarının da üretimine başlamıştır. Halojen lambalı ışıklı dolgu cihazı HILUX ilk kez 1990 yılında ABD’nin New York kentinde sergiye katılmış, takip eden yıllarda da değişik ülkelerde gerçekleştirilen yirmiye yakın fuarda tanıtılarak ihracatı hızlanmıştır Hızla değişen teknoloji takip edilerek halojenin yanı sıra, LED kaynaklı ışıklı dolgu cihazları da değişik model ve fonksiyonlarda üretilerek ABD’de çeşitli bağımsız kuruluşların yaptığı testlerde son derece pozitif sonuçlar alarak büyük pazarlarda yerini sağlamlaştırmıştır. 17 yıldan beri 55’ten fazla ülkeye 125 bin adet ışıklı dolgu cihazı ihraç edilerek Türk dental sektörüne katkı sağladık.

Advertisement

Üretim ve ihracat programının dışında, dişhekimi kökenli firma olmanın avantajıyla daima en iyi, ergonomik ve kaliteli klinik ekipmana yönelen firmamız, dünya çapında firmaların ürünlerini ithal ederek hem satış öncesi hem de satış sonrası birinci sınıf servis sunmaya çalışmaktadır.

Bugün dünya standartlarında, diş ünitinden volümetrik tomografi cihazına, dijital röntgenden değişik dalga boyunda lazerlere, Cad/Cam cihazlardan otoklavlara kadar her türlü ekipmanın itina ile seçilerek sunulduğu geniş ürün yelpazesiyle 24 yıldır dişhekimlerine hizmet veriyoruz.

Temsilcisi olduğumuz firmalar şunlardır: Alman Sirona / Siemens, Dentaurum ve Dürr,:Kanada’dan Statim 2000 ile 5000, İsrailli Lumenis/OpusDuo, Danimarkalı Dac/Nitram, Fransız Satelec ve Imagemaxx, İtalyan Fini, Amerikalı Xraymax ve Türkiye’den Hilux.


Dişhekimliğinin yeteneğin yanı sıra son derece alet bağımlısı bir meslek olduğu düşünülürse, teknolojinin insanların alışkanlık ve beklentilerinden daha hızlı değiştiği günümüzde biz de Benlioğlu Dental olarak her zaman ortalamanın üzerinde, sıra dışı, verimlilik artırıcı ürün yelpazesi ile hem Türk hem de dünya dental sektörüne hizmet sunmaya devam edeceğiz.

Add a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement